Senpo

Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo

Kategoria

Cena

Twardość materaca

Rozmiar

Producenci

Sortowanie

Kategoria


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/materac/domains/senpo.pl/public_html/wp-includes/option.php on line 33

pa_rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Materace dziecięce

Materace dla dzieci możesz zamówić w naszym sklepie internetowym lub kupić w naszych salonach sprzedaży w miastach: Gdańsk, Olsztyn, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra. Zobacz także poradnik: Jaki materac dla dziecka? 

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

Materace dla dzieci

Oferta naszych materaców dziecięcych to asortyment złożony z wysokojakościowych produktów, wykonanych z surowców najwyższej jakości.

W czasach, kiedy coraz więcej ludzi cierpi na rozmaite schorzenia kręgosłupa, każdy z nas zdaje już sobie sprawę, iż o kręgosłup trzeba dbać od pierwszych dni życia, dlatego materac dla niemowlęcia musi spełniać wysokie wymagania. Niemowlę większą część czasu spędza w pozycji leżącej, z tej przyczyny odpowiedni materac jest w jego przypadku koniecznością. Podłoże snu małego dziecka musi być elastyczne, dobrze dopasowywać się do kształtu ciała i idealnie je podpierać.

Niemowlętom dedykowane są materace piankowe, gdyż tylko pianka jest w stanie zapewnić optymalne podparcie lekkiemu ciałku dziecka, a najlepiej z tego zadania wywiązuje się pianka wysokoelastyczna. Pianka wysokoelastyczna to pianka HR o podwyższonej sprężystości, wykazująca doskonałą sprężystość punktową.

Maluszki często przybierają jedną pozycję. Czasem owa pozycja nie jest właściwa, a jej powodem jest odgniecenie materacyka, w którym pianka słabej jakości poddała się kształtowi ciała dziecka. W przypadku pianki wysokoelastycznej taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca, gdyż ponadprzeciętna sprężystość piany pozwala przybierać maleństwu różne pozycje, jednocześnie pilnując aby była to pozycja jak najbardziej odpowiednia dla kręgosłupa dziecka. Można pokusić się o stwierdzenie, iż to właśnie pianka kształtuje nawyk zdrowej pozycji kręgosłupa.

W przypadku materaca dla dziecka obok elastycznego podłoża dla kręgosłupa równorzędne miejsce zajmuje też jego higieniczność.

Materac dla dziecka musi spełniać ścisłe wymogi sanitarne, gdyż zdrowe środowisko snu malucha jest równie ważne, jak jego kręgosłup. Pianka wysokoelastyczna Flexifoam to pianka, której porowata struktura zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza we wnętrzu materaca. Dzięki dobrej wentylacji w materacu nie rozwijają się grzyby, pleśnie a roztocza nie znajdują w nim pożywki.

Pokrowce w naszych materacach dziecięcych wykonane są miękkich, odpornych na zawilgocenie i zabrudzenia tkanin. Każdy z nich nadaje się do prania w warunkach domowych oraz opatrzony jest atestem OEKO-TEX® Standard 100, nadawanym tkaninom wolnym m.in. od szkodliwych związków chemicznych w ilościach szkodliwych dla zdrowia, azotu, ołowiu, związków rakotwórczych, związków wywołujących alergię, odpornych na odbarwienia, pozbawionych ftalanów i nieemitujących związków lotnych.

Zadbaj o zdrowy sen dziecka – wybierz odpowiedni materac!

Materace dla dzieci możesz zamówić w naszym sklepie internetowym lub kupić w naszych salonach sprzedaży w miastach: Gdańsk, Olsztyn, Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra.

Zobacz także poradnik: Jaki materac dla dziecka? 

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!