Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie

Cena

Kategoria

Twardość materaca

Rozmiar

Producenci

Materace dziecięce

Wybierając dla dziecka odpowiedni materac, można zadbać o jego wygodę i komfort, ale również aspekty zdrowotne. Nie bez przyczyny tak wiele dorosłych osób uskarża się na problemy z kręgosłupem. Materace dla dzieci muszą zapewniać właściwą i bezpieczną pozycję. Dodatkowo, powinny być wykonane z higienicznych materiałów, łatwych w czyszczeniu. W przypadku najmłodszych dzieci ma to szczególne znaczenie, ponieważ niemowlęta większość czasu spędzają w pozycji leżącej. Zobacz także poradnik: Jaki materac dla dziecka? 

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Materace dziecięce z pianki wysokoelastycznej

Najlepszym wyborem dla najmłodszych są z pewnością materace wykonane z pianki wysokoelastycznej. Taka pianka nie odkształca się i zachowuje swoje właściwości, nawet po wielu latach użytkowania. Można mieć więc pewność, że dziecko ma zapewnioną zdrową pozycję dla kręgosłupa. Materace dla dzieci powinny bezwzględnie wspierać rozwój młodych kręgosłupów, dlatego nasz sklep oferuje szeroki wybór modeli wykonanych z najwyższej jakości pianki. Wybierając materac do łóżeczka, można zdecydować się na oferowany przez nas materac 3 w 1, na który składa się materac do łóżka, materac przenośny oraz wygodny przewijak.

Jakie materace dziecięce można znaleźć w naszym sklepie?

→  materace Hilding

Jest to propozycja materaców najwyższej jakości, zaprojektowanych właśnie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Producent korzysta z najlepszych pianek oraz innych materiałów, które zapewniają dziecku zdrowy i komfortowy sen. Wśród najchętniej wybieranych, możemy z czystym sumieniem wskazać materace:
     • materac Dobranocka
     • materac Kołysanka
     • materac Safety Smyk
     • materac Breakdance

Są to materace dla dzieci z górnej półki, dzięki którym można zapewnić smykom najlepszy sen i wypoczynek.

Łatwa higiena i komfort użytkowania

Nasze materace dziecięce można z łatwością prać i czyścić. Aspekt ten bez wątpienia docenią rodzice małych dzieci, którzy mogą spotkać się z różnymi sytuacjami. Wysokoelastyczna pianka Flexifoam, dzięki porowatej strukturze zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w materacu. Dzięki temu, znacznie trudniej jest rozwijać się grzybom i pleśniom we wnętrzu materaca i nie pojawiają się tam roztocza, które mogą powodować alergie oddechowe u najmłodszych. Dodatkowo, pokrowce wykonane są z bezpiecznych, miękkich tkanin, które można z łatwością prać w warunkach domowych. Wszystkie materiały spełniają ściśle określone normy bezpieczeństwa i jakości.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!