Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Nawierzchniowe

Sen jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Materace nawierzchniowe to doskonały sposób na zniwelowanie niewygody podczas snu w każdych warunkach. Dzięki nim, można spać komfortowo, wygodnie i zdrowo, nawet w przypadku braku dobrego, ergonomicznego materaca w sypialni. Jest to rozwiązanie dla osób, które zmuszone są do spania w salonie na kanapie lub nie chcą wymieniać swojego dotychczasowego materaca w sypialni. Zobacz również w naszym sklepie pełną ofertę materacy.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10Materace nawierzchniowe na kanapę i łóżko

Oferowane przez nas materace nawierzchniowe i wyrównujące na kanapę i łóżko w znaczny sposób podnoszą komfort i jakość snu. W zależności od  wybranego rodzaju pianki, można w odpowiedni sposób dopasować materac, który spełni każde wymagania. Wśród naszych propozycji znalazły się modele wykonane z najwyższej jakości pianek termoelastycznych, które reagują na temperaturę ciała śpiącej osoby i dzięki temu regulują swoją twardość. Oferujemy również materace z pianki wysokoelastycznej, która ma doskonałe właściwości i nie odkształca się nawet po latach użytkowania, gwarantując zdrowie kręgosłupa. W ofercie znaleźć można również materace nawierzchniowe lateksowe, zapewniające wyjątkową sprężystość i elastyczność, wpływając przy tym na redukcję nacisku na ciało i poprawienie komfortu snu.

Materace nawierzchniowe są doskonałą ochroną materaców właściwych, o które warto dbać szczególnie. Materac nawierzchniowy polecany jest również w sytuacji, gdy potrzeba dodatkowego wsparcia dla pianek w materacu właściwym. Materac nawierzchniowy 140×200, idealnie nadaje się do okrycia materaca na dwuosobowym łóżku.

Zapewnij sobie najwyższą jakość snu dzięki naszym topperom

Dla kogo dedykowane są nasze materace? Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku osób, które śpią na kanapie, ponieważ nawet mebel najwyższej jakości nie zapewnia takiego komfortu i zdrowej pozycji dla kręgosłupa, jak dobry materac. Sprawdzą się również w przypadku chęci korzystania ze starego materaca, który jest już wysłużony i nie spełnia swojej funkcji. Wszystkie nasze materace nawierzchniowe wyposażone są w pokrowce wykonane z bezpiecznych materiałów, które można prać w warunkach domowych.

Jakie materace nawierzchniowe można u nas znaleźć?

Materace te doskonale niwelują przerwę pomiędzy dwoma mniejszymi, jak również sprawdzą się w przypadku kanapy, czy zużytego materaca głównego.

Korzyści ze stosowania materacy nawierzchniowych

Oferowane przez nas materace nawierzchniowe nie tylko poprawiają jakość snu i wpływają korzystnie na zdrowie kręgosłupa. Pomagają również chronić materac podstawowy przez zabrudzeniami, czy zniszczeniem. Niektóre z nich skutecznie niwelują bóle kręgosłupa i dyskomfort podczas snu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą materacy nawierzchniowych.

Sprawdź też nasze materace termoelastyczne oraz prześcieradła z bawełny i innych materiałów.

 

Zobacz także ofertę naszych sklepów lokalnych: