Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie

Cena

Kategoria

Twardość materaca

Rozmiar

Producenci

Materace nawierzchniowe

Sen jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. Materace nawierzchniowe to doskonały sposób na zniwelowanie niewygody podczas snu w każdych warunkach. Dzięki nim, można spać komfortowo, wygodnie i zdrowo, nawet w przypadku braku dobrego, ergonomicznego materaca w sypialni. Jest to rozwiązanie dla osób, które zmuszone są do spania w salonie na kanapie lub nie chcą wymieniać swojego dotychczasowego materaca w sypialni.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Oferowane przez nas materace nawierzchniowe w znaczny sposób podnoszą komfort i jakość snu. W zależności od  wybranego rodzaju pianki, można w odpowiedni sposób dopasować materac, który spełni każde wymagania. Wśród naszych propozycji znalazły się modele wykonane z najwyższej jakości pianek termoelastycznych, które reagują na temperaturę ciała śpiącej osoby i dzięki temu regulują swoją twardość. Oferujemy również materace z pianki wysokoelastycznej, która ma doskonałe właściwości i nie odkształca się nawet po latach użytkowania, gwarantując zdrowie kręgosłupa. W ofercie znaleźć można również materace nawierzchniowe lateksowe, zapewniające wyjątkową sprężystość i elastyczność, wpływając przy tym na redukcję nacisku na ciało i poprawienie komfortu snu.

 

Zapewnij sobie najwyższą jakość snu

Dla kogo dedykowane są nasze materace? Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku osób, które śpią na kanapie, ponieważ nawet mebel najwyższej jakości nie zapewnia takiego komfortu i zdrowej pozycji dla kręgosłupa, jak dobry materac. Sprawdzą się również w przypadku chęci korzystania ze starego materaca, który jest już wysłużony i nie spełnia swojej funkcji. Wszystkie nasze materace nawierzchniowe wyposażone są w pokrowce wykonane z bezpiecznych materiałów, które można prać w warunkach domowych.

Jakie materace nawierzchniowe można u nas znaleźć?

Materace te doskonale niwelują przerwę pomiędzy dwoma mniejszymi, jak również sprawdzą się w przypadku kanapy, czy zużytego materaca głównego.

Korzyści ze stosowania materacy nawierzchniowych

Oferowane przez nas materace nawierzchniowe nie tylko poprawiają jakość snu i wpływają korzystnie na zdrowie kręgosłupa. Pomagają również chronić materac podstawowy przez zabrudzeniami, czy zniszczeniem. Niektóre z nich skutecznie niwelują bóle kręgosłupa i dyskomfort podczas snu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą materacy nawierzchniowych.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!