Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Nawierzchniowe 140x200

Odpoczynek pełni kluczową rolę w zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Materace o rozmiarach 140×200 cm stanowią doskonałe rozwiązanie, likwidując nieprzyjemności podczas snu, niezależnie od warunków. Dzięki nim możemy zapewnić sobie wygodny i zdrowy sen, nawet jeśli w sypialni nie mamy odpowiedniego, ergonomicznego materaca. Są one idealne dla osób korzystających z salonowej kanapy lub nie życzących sobie zmieniać swojego obecnego materaca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą materacy dostępną w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9Materace nawierzchniowe na kanapę i łóżko 140×200 cm

W naszym asortymencie znajdziesz materace nawierzchniowe o wymiarach 140×200 cm oraz nakładki do kanap i łóżek, które istotnie zwiększają komfort i jakość snu. Dzięki różnorodnym rodzajom pianek, jesteśmy w stanie dostosować materac do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W naszej ofercie dostępne są modele wykonane z wysokiej jakości pianek termoelastycznych, reagujących na temperaturę ciała, co umożliwia regulację ich twardości. Oferujemy również materace z pianki wysokoelastycznej, cechującej się doskonałą trwałością i wspierającej zdrowie kręgosłupa nawet po długotrwałym użytkowaniu. Ponadto, w naszej ofercie znajdziesz materace nawierzchniowe lateksowe, które charakteryzują się wyjątkową sprężystością i elastycznością, redukując nacisk na ciało i poprawiając komfort snu.

Zapewnij sobie znakomitą jakość snu dzięki naszym topperom w rozmiarze 140×200 cm

Dla kogo przeznaczone są nasze materace? Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób korzystających z kanapy do spania, ponieważ nawet najwyższej jakości meble nie zapewniają takiego komfortu i właściwej pozycji dla kręgosłupa, jak to robi dobry materac. Stanowią również idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą nadal używać zużytego materaca, ponieważ nasze materace nawierzchniowe o wymiarach 140×200 cm posiadają pokrowce wykonane z bezpiecznych materiałów, które można prać w warunkach domowych.

Jakie materace nawierzchniowe 140×200 cm można u nas znaleźć?

Materace te doskonale niwelują przerwę pomiędzy dwoma mniejszymi, jak również sprawdzą się w przypadku kanapy, czy zużytego materaca głównego.

Korzyści ze stosowania materacy nawierzchniowych 140×200 cm

Nasze materace nawierzchniowe o rozmiarze 140×200 cm nie tylko poprawiają jakość snu i korzystnie wpływają na zdrowie kręgosłupa, ale także chronią główny materac przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Niektóre z nich skutecznie łagodzą bóle kręgosłupa oraz eliminują dyskomfort podczas snu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą materacy nawierzchniowych.

Sprawdź też nasze materace termoelastyczne oraz prześcieradła z bawełny i innych materiałów.