Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Nawierzchniowe 200x220

Odpoczynek pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia i dobrego samopoczucia. Materace nawierzchniowe o wymiarze 200×220 cm stanowią doskonałe rozwiązanie, eliminując wszelkie dolegliwości podczas snu, niezależnie od warunków. Dzięki nim zapewnimy sobie komfortowy i zdrowy sen, nawet jeśli w sypialni brakuje nam odpowiedniego, ergonomicznego materaca. Są one doskonałym wyborem dla osób, które korzystają z salonowej kanapy lub nie życzą sobie zmieniać swojego obecnego materaca. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą materacy dostępną w naszym sklepie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9Materace nawierzchniowe na kanapę i łóżko 200×220 cm

W naszej ofercie dostępne są materace nawierzchniowe o wymiarach 200×220 cm oraz nakładki do kanap i łóżek, które istotnie zwiększają komfort i jakość snu. Dzięki różnorodnym rodzajom pianek, jesteśmy w stanie dopasować materac do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W naszym asortymencie znajdziesz modele wykonane z wysokiej jakości pianek termoelastycznych, reagujących na temperaturę ciała, co umożliwia regulację ich twardości. Oferujemy także materace z pianki wysokoelastycznej, cechującej się doskonałą trwałością i wspierającą zdrowie kręgosłupa nawet po długotrwałym użytkowaniu. Dodatkowo, posiadamy także materace nawierzchniowe lateksowe, które wyróżniają się wyjątkową sprężystością i elastycznością, co przyczynia się do redukcji nacisku na ciało i poprawy komfortu snu.

Zapewnij sobie znakomitą jakość snu dzięki naszym topperom w rozmiarze 200×220 cm

Nasze materace są doskonałym rozwiązaniem dla osób korzystających z kanapy do spania, ponieważ nawet najwyższej jakości meble nie zapewniają takiego komfortu i odpowiedniej pozycji dla kręgosłupa, jak to czyni dobry materac. Są także idealne dla tych, którzy chcą nadal używać zużytego materaca, gdyż nasze materace nawierzchniowe o wymiarach 200×220 cm posiadają pokrowce wykonane z bezpiecznych materiałów, które można prać w warunkach domowych.

Jakie materace nawierzchniowe 200×220 cm można u nas znaleźć?

Materace te doskonale niwelują przerwę pomiędzy dwoma mniejszymi, jak również sprawdzą się w przypadku kanapy, czy zużytego materaca głównego.

Korzyści ze stosowania materacy nawierzchniowych 200×220 cm

Nasze materace nawierzchniowe o rozmiarze 200×220 cm nie tylko poprawiają jakość snu i korzystnie wpływają na zdrowie kręgosłupa, ale także chronią główny materac przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Niektóre z nich efektywnie łagodzą bóle kręgosłupa oraz eliminują dyskomfort podczas snu.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą materacy nawierzchniowych.

Sprawdź też nasze materace termoelastyczne oraz prześcieradła z bawełny i innych materiałów.