Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

  

Materace piankowe

Sporą popularnością cieszą się w naszym sklepie materace piankowe, które cechują się przede wszystkim idealnym podparciem kręgosłupa, redukcją nacisku i higienicznością. Materace termoelastyczne pod wpływem temperatury idealnie dopasowują się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, a materace wysokoelastyczne zapewniają doskonałą sprężystość i podparcie punktowe. Ponadto wszystkie materace piankowe, dzięki doskonałej przewiewności są odporne na pleśnie i grzyby oraz na namnażanie się roztoczy. Stosowane współcześnie pianki to materiały najwyższej jakości, przy produkcji których wykorzystano najnowsze technologie. W naszym sklepie oferujemy materace wypełniane lateksem, pianką termoelastyczną, pianką wysokoelastyczną, a także różnymi kombinacjami tych materiałów. Wszystkie cechują się bardzo wysoką trwałością.

Wyświetlanie 1–12 z 76 wynikówMaterace piankowe polecane dla alergików

Materac piankowy wykonany jest tylko z bezpiecznych materiałów, które zapewniają idealną cyrkulację powietrza oraz odporność na grzyby i pleśnie. Polecane są przede wszystkim dla osób ze skłonnością do alergii. Ponadto, pianki idealnie dopasowują się do ciała i gwarantują wygodny i komfortowy sen. Nie odkształcają się one, dzięki czemu z materaców tego typu można korzystać przez wiele lat.

Jakie materace piankowe oferujemy w naszym sklepie?

 

Pianki zastosowane w materacach wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu przez długie lata zachowują swój pierwotny kształt i elastyczność. Są nieocenione, jeżeli chodzi o właściwości rehabilitacyjne dla kręgosłupa.

Materace wysokoelastyczne

Do produkcji tych materacy używa się wysokoelastycznej pianki najwyższej jakości. Dzięki podwyższonej sprężystości pianki, można mówić o idealnym podparciu punktowym ciała śpiącej osoby. Nasi producenci stosują w materacach wysokoelastycznych różnego rodzaju pianki, jednak wszystkie cechują się taką samą jakością i wygodą.

Materace termoelastyczne

Te materace piankowe wyposażone są w piankę, która reaguje na temperaturę ciała osoby śpiącej. Materac sam reguluje swoją twardość i nacisk tam, gdzie jest to potrzebne. Niektóre obszary ciała wymagają bowiem bardziej twardego materaca, zaś inne uczucia miękkości. Materace te chętnie wybierane są przez osoby, które cenią indywidualne dopasowanie i komfort podczas odpoczynku.

Materace lateksowe

Materace lateksowe uważane są za bardzo wytrzymałe. Powstają z mieszanki lateksu naturalnego i syntetycznego. Są raczej twardsze i wspaniale sprawdzają się u osób o większej masie ciała.

Materac piankowy – komfort Twojego snu!

Najwyższy komfort snu zapewniają obecnie materace piankowe. Materac piankowy, w zależności od rodzaju użytej w nim pianki, pozwala niwelować dolegliwości bólowe, regulować krążenie krwi, dlatego poleca się go w przypadku schorzeń ortopedycznych, ale też zaleca się go w profilaktyce. Materac piankowy to połączenie zdrowia i komfortu snu w jednym.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wyboru odpowiedniego materaca.