Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace piankowe 80x200

W naszym asortymencie cieszą się dużą popularnością materace piankowe, charakteryzujące się przede wszystkim doskonałym podparciem kręgosłupa, redukcją nacisku i wysokim standardem higieny. Materace termoelastyczne, reagujące na temperaturę, idealnie dopasowują się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, natomiast materace wysokoelastyczne zapewniają doskonałą sprężystość i precyzyjne podparcie punktowe. Dodatkowo, wszystkie materace piankowe, dzięki doskonałej przewiewności, są odporne na pleśnie, grzyby oraz roztocza. Współczesne pianki, używane do produkcji materacy, to materiały najwyższej jakości, wykorzystujące najnowsze technologie. W ofercie sklepu znajdują się materace wypełniane lateksem, pianką termoelastyczną, pianką wysokoelastyczną, a także różnymi kombinacjami tych materiałów. Wszystkie materace odznaczają się bardzo wysoką trwałością. Sprawdź pełną gamę naszych materacy do spania.

Wyświetlanie 1–12 z 83 wynikówMaterace piankowe 80×200 cm polecane dla alergików

Materac piankowy został stworzony jedynie z bezpiecznych materiałów, które gwarantują doskonałą cyrkulację powietrza i odporność na grzyby oraz pleśń. Są szczególnie polecane dla osób skłonnych do alergii. Ponadto, pianki doskonale dostosowują się do kształtu ciała, zapewniając wygodny i komfortowy sen. Ich struktura nie ulega deformacji, co sprawia, że z materaców tego typu można cieszyć się przez wiele lat.

Jakie materace z pianki oferujemy w naszym sklepie?

Pianki zastosowane w materacach wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu przez długie lata zachowują swój pierwotny kształt i elastyczność. Są nieocenione, jeżeli chodzi o właściwości rehabilitacyjne dla kręgosłupa.

Odpoczynek na Wysokim Poziomie: Materace Piankowe 80×200 cm w Nowej Rzeczywistości Sennej

W dzisiejszych czasach, kiedy o jakość snu dba coraz więcej osób, materace piankowe 80×200 stanowią kluczowy element nowej rzeczywistości sennej. Odpoczynek na wysokim poziomie staje się osiągalny dzięki innowacyjnym technologiom oraz wykorzystaniu wysokiej jakości pianek, które nie tylko doskonale dopasowują się do kształtu ciała, ale także zapewniają optymalne podparcie kręgosłupa. To materiały bezpieczne dla alergików, odporniejsze na grzyby i pleśnie, co sprawia, że są one szczególnie polecane dla osób z nadwrażliwością na alergeny. Materace piankowe redefiniują standardy komfortu snu, tworząc nową, wyjątkową rzeczywistość, w której każda noc przynosi pełen relaks i regenerację.

Najlepsze materace piankowe 80×200 — komfort Twojego snu!

Najwyższy komfort snu zapewniają obecnie materace piankowe 80×200 cm. Materac piankowy, w zależności od rodzaju użytej w nim pianki, pozwala niwelować dolegliwości bólowe, regulować krążenie krwi, dlatego poleca się go w przypadku schorzeń ortopedycznych, ale też zaleca się go w profilaktyce. Materac piankowy to połączenie zdrowia i komfortu snu w jednym.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wyboru odpowiedniego materaca. Polecamy też pokrowce na materac oraz poduszki 70×80.