Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace piankowe 90x200

W naszym asortymencie bardzo popularne są materace piankowe, które wyróżniają się doskonałym podparciem kręgosłupa, redukcją nacisku i wysokim standardem higieny. Materiały termoelastyczne, reagujące na temperaturę, doskonale dopasowują się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, natomiast pianki wysokoelastyczne zapewniają doskonałą sprężystość i precyzyjne podparcie punktowe. Dodatkowo, wszystkie materace piankowe, dzięki doskonałej przewiewności, są odporne na pleśnie, grzyby oraz roztocza. Współczesne technologie produkcji pianek, używane do produkcji materacy, gwarantują materiały najwyższej jakości. W ofercie sklepu dostępne są materace wypełniane lateksem, pianką termoelastyczną, pianką wysokoelastyczną, a także różnymi kombinacjami tych materiałów. Każdy materac odznacza się wyjątkową trwałością. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej gamy naszych materacy do spania.

Wyświetlanie 1–12 z 83 wynikówMaterace piankowe 90×200 cm polecane dla alergików

Materac piankowy 90 x200 powstał wyłącznie z bezpiecznych materiałów, które zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza oraz odporność na grzyby i pleśnie. Znakomicie sprawdzają się zwłaszcza dla osób skłonnych do alergii. Co więcej, pianki doskonale dopasowują się do indywidualnego kształtu ciała, gwarantując wygodę i komfort podczas snu. Ich struktura utrzymuje integralność, co oznacza, że z materaców tego rodzaju można korzystać przez wiele lat, bez obaw o utratę formy czy deformacje.

Jakie materace z pianki oferujemy w naszym sklepie?

Pianki zastosowane w materacach wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu przez długie lata zachowują swój pierwotny kształt i elastyczność. Są nieocenione, jeżeli chodzi o właściwości rehabilitacyjne dla kręgosłupa.

Relaks na Wysokim Standardzie: Materace Piankowe 90×200 w Nowej Rzeczywistości Snu

W obecnych czasach, gdy coraz więcej osób przywiązuje wagę do jakości snu, materace piankowe o wymiarach 90×200 stają się kluczowym elementem nowej rzeczywistości sennej. Odpoczynek na najwyższym poziomie staje się teraz dostępny dzięki innowacyjnym technologiom i zastosowaniu wysokogatunkowych pianek. Nie tylko doskonale dopasowują się one do kształtu ciała, ale także gwarantują optymalne wsparcie dla kręgosłupa. To bezpieczne dla alergików materiały, odporne na grzyby i pleśnie, co sprawia, że są szczególnie polecane dla osób z nadwrażliwością na alergeny. Materace piankowe rewolucjonizują standardy komfortu snu, kreując nową, wyjątkową rzeczywistość, w której każda noc zapewnia pełen relaks i regenerację.

Materace piankowe 90×200 — Zapewnij sobie doskonały sen!

Obecnie najwyższy standard snu gwarantują materace piankowe o wymiarach 90×200 cm. Materace tego typu, dzięki zastosowanej piance, nie tylko eliminują dolegliwości bólowe, ale także regulują krążenie krwi. Z tego powodu są polecane nie tylko w przypadku schorzeń ortopedycznych, ale także jako środek profilaktyczny. Materac piankowy stanowi doskonałe połączenie zdrowego snu i wyjątkowego komfortu.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wyboru odpowiedniego materaca. Polecamy też pokrowce na materac oraz poduszki 70×80.