Senpo

Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo

Kategoria

Cena

Twardość materaca

Rozmiar

Producenci

Sortowanie

Kategoria


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/materac/domains/senpo.pl/public_html/wp-includes/option.php on line 33

pa_rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Materace prozdrowotne

Najlepsze materace prozdrowotne

Można powiedzieć, że każdy dobrze dobrany, wysokiej klasy materac wspiera dobrostan, a nawet zdrowie swojego użytkownika. Na przykład materac zapewniający właściwą przepuszczalność i cyrkulację powietrza wykazuje działanie antyalergiczne, zapobiegając rozwojowi pleśni i namnażaniu się roztoczy. A to nie tylko wpływa korzystnie na stan zdrowia osób zmagających się z alergiami wziewnymi, ale także zapobiega ich powstawaniu u osób całkowicie zdrowych. Są jednak także materace stricte prozdrowotne, do których należą materace ortopedyczne oraz materace rehabilitacyjne.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Materace ortopedyczne i materace rehabilitacyjne

W sklepie internetowym Senpo.pl można dobrać odpowiedni materac określany jako prozdrowotny. Do wyboru są takie modele materaców Hilding, jak SALSA, PASODOBLE, FANDANGO, MAKARENA czy FOXTROT. Osobom, które mają problemy z kręgosłupem, lubią spać na twardym materacu lub trochę więcej ważą polecane są zwłaszcza materace ortopedyczne Hilding Foxtrot. Zapewniają mocne i solidne podparcie kręgosłupa, tym samym odciążając mięśnie i zapewniając ciału optymalną regenerację podczas snu. Podobne rezultaty daje stosowanie materaca Hilding SALSA, który w doskonały sposób podpiera nie tylko kręgosłup, ale i głowę, ramiona, pas, biodra oraz nogi.

Skuteczny materac ortopedyczny – ulga i wygoda

Osobom, którym doskwierają problemy z kręgosłupem warto polecić materac ortopedyczny z utwardzoną matą kokosową, która zapewnia podwyższoną twardość i mocne wsparcie. W przypadku materaca Hilding FANDANGO dodatkowo zastosowano warstwę filcu, natomiast materac Hilding PASODOBLE poza matą kokosową wyposażony jest w warstwę sizalu, czyli wytrzymałego, naturalnego włókna z agawy. Oba materace wzbogacono elastyczną pianką Flexifoam, zapewniającą użytkownikom optymalną miękkość i dodatkową elastyczność. Dwustronny materac Hilding FANDANGO jest też zamknięty w antyalergicznym pokrowcu Medicott, wykonanym z miłej w dotyku, specjalnie impregnowanej tkaniny, która hamuje powstawanie pleśni.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!