Szanowni Klienci, w związku z panującą pandemią koronawirusa informujemy, że zamówienia dokonane przez sklep internetowy senpo.pl są realizowane na bieżąco.
Informacja dla klientów salonów stacjonarnych – tutaj.

Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie

Cena

Kategoria

Twardość materaca

Producenci

Rozmiar

Materace prozdrowotne

Najlepsze materace prozdrowotne

Można powiedzieć, że każdy dobrze dobrany, wysokiej klasy materac wspiera dobrostan, a nawet zdrowie swojego użytkownika. Na przykład materac zapewniający właściwą przepuszczalność i cyrkulację powietrza wykazuje działanie antyalergiczne, zapobiegając rozwojowi pleśni i namnażaniu się roztoczy. A to nie tylko wpływa korzystnie na stan zdrowia osób zmagających się z alergiami wziewnymi, ale także zapobiega ich powstawaniu u osób całkowicie zdrowych. Są jednak także materace stricte prozdrowotne, do których należą materace ortopedyczne oraz materace rehabilitacyjne.

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Materace ortopedyczne i materace rehabilitacyjne

W sklepie internetowym Senpo.pl można dobrać odpowiedni materac określany jako prozdrowotny. Do wyboru są takie modele materaców Hilding, jak SALSA, PASODOBLE, FANDANGO, MAKARENA czy FOXTROT. Osobom, które mają problemy z kręgosłupem, lubią spać na twardym materacu lub trochę więcej ważą polecane są zwłaszcza materace ortopedyczne Hilding Foxtrot. Zapewniają mocne i solidne podparcie kręgosłupa, tym samym odciążając mięśnie i zapewniając ciału optymalną regenerację podczas snu. Podobne rezultaty daje stosowanie materaca Hilding SALSA, który w doskonały sposób podpiera nie tylko kręgosłup, ale i głowę, ramiona, pas, biodra oraz nogi.

Skuteczny materac ortopedyczny – ulga i wygoda

Osobom, którym doskwierają problemy z kręgosłupem warto polecić materac ortopedyczny z utwardzoną matą kokosową, która zapewnia podwyższoną twardość i mocne wsparcie. W przypadku materaca Hilding FANDANGO dodatkowo zastosowano warstwę filcu, natomiast materac ortopedyczny Hilding PASODOBLE poza matą kokosową wyposażony jest w warstwę sizalu, czyli wytrzymałego, naturalnego włókna z agawy. Oba materace wzbogacono elastyczną pianką Flexifoam, zapewniającą użytkownikom optymalną miękkość i dodatkową elastyczność. Dwustronny materac Hilding FANDANGO jest też zamknięty w antyalergicznym pokrowcu Medicott, wykonanym z miłej w dotyku, specjalnie impregnowanej tkaniny, która hamuje powstawanie pleśni.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!