Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Sprężynowe

Gwarancją dobrego i zdrowego snu jest dobór odpowiedniego materaca. Powinien on także dbać o właściwą pozycję kręgosłupa znajdującego się w pozycji leżącej. Materace sprężynowe to najpopularniejszy rodzaj materaców dostępnych w naszym sklepie. Od lat cieszą się sporą popularnością, z uwagi na solidne wykonanie oraz komfort, jaki gwarantują podczas snu. Materac sprężynowy nadają się praktycznie dla każdej osoby. Zobacz też pełną ofertę naszych materacy do spania.

 

Wyświetlanie 1–12 z 48 wynikówRodzaje materaców sprężynowych

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór tego typu materaców od renomowanych producentów, m.in.:

Materace sprężynowe wyposażone są w sprężyny wykonane z materiałów odpornych na korozję, niezwykle trwałych i solidnych. Sprężyny mają średnicę od 2 do 2,5 mm.

Materace bonelowe charakteryzują się spiralnymi drutami, które łączą sprężyny. Duża ilość sprężyn, bo aż 110 na 1 metr kwadratowy sprawia, że można na nich w pełni wygodnie wypoczywać. Nie posiadają jednak stref twardości, dlatego nadają się dla dzieci, które stale rosną i w ich przypadku stałe strefy twardości nie miałyby sensu.

Materace kieszeniowe

Materace kieszeniowe są obecnie najpopularniejsze. Ich sprężyny umieszczone są w specjalnych kieszonkach. Z uwagi na swój niewielki rozmiar, rozmieszczone są po 250 sztuk na 1 metr kwadratowy. Sprężyny umieszczone w kieszonkach są niezwykle sprężyste, a jednocześnie pracują cicho, co zwiększa komfort snu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób o większej masie ciała, a materace te cechują się różnymi stopniami twardości, co zapewnia anatomiczną pozycję ciała i pełen komfort.

Jakie materace sprężynowe można znaleźć w naszym sklepie?

Materac sprężynowy świetnie sprawdza się w przypadku par, szczególnie u tych, u których różnica wagi jest spora. Dzięki punktowemu podparciu jedna z osób nie czuje, gdy ta śpiąca obok przekręca się lub wierci. Elastyczność punktowa działa także tak, że nacisk osoby cięższej na materac nie wywiera żadnego wpływu na powierzchnię snu osoby lżejszej.

Oferujemy bardzo szeroki wybór materaców kieszeniowych, aby każdy nasz Klient mógł dopasować swój do indywidualnych potrzeb. Materace MultiPocket to szczególny rodzaj kieszeniowych, ponieważ zastosowano w nich aż 500 sprężyn na 1 metr kwadratowy. Sen na takim materacu jest prawdziwie królewski.

Gwarancja najlepszego snu dzięki materacom sprężynowym

Serdecznie polecamy również nasze materace InterActive, które są nową generacją materaców kieszeniowych. Kieszenie wypełniają bowiem sprężyny o dwóch różnych wysokościach i średnicach, dla zapewnienia jeszcze większego komfortu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru odpowiedniego materaca. Polecamy też materace piankowe oraz nóżki do łóżek.

 

Zobacz także ofertę naszych sklepów lokalnych: