Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie
Twój koszyk

Cena

Kategoria

Twardość materaca

Rozmiar

Producenci

Sortowanie

Materace sprężynowe

Gwarancją dobrego i zdrowego snu jest dobór odpowiedniego materaca. Powinien on także dbać o właściwą pozycję kręgosłupa znajdującego się w pozycji leżącej. Materace sprężynowe to najpopularniejszy rodzaj materaców dostępnych w naszym sklepie. Od lat cieszą się spora popularnością, z uwagi na solidne wykonanie oraz komfort, jaki gwarantują podczas snu. Takie materace nadają się praktycznie dla każdej osoby.

Wyświetlanie 1–12 z 24 wyników

Rodzaje materaców sprężynowych

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór tego typu materaców. Możemy podzielić je na dwie zasadnicze grupy:

Materace sprężynowe wyposażone są w sprężyny wykonane z materiałów odpornych na korozję, niezwykle trwałych i solidnych. Sprężyny mają średnicę od 2 do 2,5 mm.

Materace bonelowe charakteryzują się spiralnymi drutami, które łączą sprężyny. Duża ilość sprężyn, bo aż 110 na 1 metr kwadratowy sprawia, że można na nich w pełni wygodnie wypoczywać. Nie posiadają jednak stref twardości, dlatego nadają się dla dzieci, które stale rosną i w ich przypadku stałe strefy twardości nie miałyby sensu.

Materace kieszeniowe

Te materace sprężynowe są obecnie najpopularniejsze. Ich sprężyny umieszczone są w specjalnych kieszonkach. Z uwagi na swój niewielki rozmiar, rozmieszczone są po 250 sztuk na 1 metr kwadratowy. Sprężyny umieszczone w kieszonkach są niezwykle sprężyste, a jednocześnie pracują cicho, co zwiększa komfort snu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób o większej masie ciała, a materace te cechują się różnymi stopniami twardości, co zapewnia anatomiczną pozycję ciała i pełen komfort.

Jakie materace sprężynowe można znaleźć w naszym sklepie?

Oferujemy bardzo szeroki wybór materaców kieszeniowych, aby każdy nasz Klient mógł dopasować swój do indywidualnych potrzeb. Materace MultiPocket to szczególny rodzaj kieszeniowych, ponieważ zastosowano w nich aż 500 sprężyn na 1 metr kwadratowy. Sen na takim materacu jest prawdziwie królewski.

Gwarancja najlepszego snu

Serdecznie polecamy również nasze materace InterActive, które są nową generacją materaców kieszeniowych. Kieszenie wypełniają bowiem sprężyny o dwóch różnych wysokościach i średnicach, dla zapewnienia jeszcze większego komfortu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru odpowiedniego materaca.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!