Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie

Cena

Kategoria

Twardość materaca

Rozmiar

Producenci

Materace sprężynowe

Gwarancją dobrego i zdrowego snu jest dobór odpowiedniego materaca. Powinien on także dbać o właściwą pozycję kręgosłupa znajdującego się w pozycji leżącej. Materace sprężynowe to najpopularniejszy rodzaj materaców dostępnych w naszym sklepie. Od lat cieszą się spora popularnością, z uwagi na solidne wykonanie oraz komfort, jaki gwarantują podczas snu. Takie materace nadają się praktycznie dla każdej osoby.

Wyświetlanie 1–12 z 39 wyników

Rodzaje materaców sprężynowych

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór tego typu materaców. Możemy podzielić je na dwie zasadnicze grupy:

Materace sprężynowe wyposażone są w sprężyny wykonane z materiałów odpornych na korozję, niezwykle trwałych i solidnych. Sprężyny mają średnicę od 2 do 2,5 mm.

Materace bonelowe charakteryzują się spiralnymi drutami, które łączą sprężyny. Duża ilość sprężyn, bo aż 110 na 1 metr kwadratowy sprawia, że można na nich w pełni wygodnie wypoczywać. Nie posiadają jednak stref twardości, dlatego nadają się dla dzieci, które stale rosną i w ich przypadku stałe strefy twardości nie miałyby sensu.

Materace kieszeniowe

Te materace sprężynowe są obecnie najpopularniejsze. Ich sprężyny umieszczone są w specjalnych kieszonkach. Z uwagi na swój niewielki rozmiar, rozmieszczone są po 250 sztuk na 1 metr kwadratowy. Sprężyny umieszczone w kieszonkach są niezwykle sprężyste, a jednocześnie pracują cicho, co zwiększa komfort snu. Jest to idealne rozwiązanie dla osób o większej masie ciała, a materace te cechują się różnymi stopniami twardości, co zapewnia anatomiczną pozycję ciała i pełen komfort.

Jakie materace sprężynowe można znaleźć w naszym sklepie?

Oferujemy bardzo szeroki wybór materaców kieszeniowych, aby każdy nasz Klient mógł dopasować swój do indywidualnych potrzeb. Materace MultiPocket to szczególny rodzaj kieszeniowych, ponieważ zastosowano w nich aż 500 sprężyn na 1 metr kwadratowy. Sen na takim materacu jest prawdziwie królewski.

Gwarancja najlepszego snu

Serdecznie polecamy również nasze materace InterActive, które są nową generacją materaców kieszeniowych. Kieszenie wypełniają bowiem sprężyny o dwóch różnych wysokościach i średnicach, dla zapewnienia jeszcze większego komfortu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru odpowiedniego materaca.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!