Senpo

Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo

Kategoria

Cena

Twardość materaca

Rozmiar

Producenci

Sortowanie

Kategoria


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/materac/domains/senpo.pl/public_html/wp-includes/option.php on line 33

pa_rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Bonelowe

Materace bonelowe to materace, które chwalą sobie osoby o większej wadze. Dla podniesienia komfortu snu wkład bonelowy wzbogacany jest o rozmaite pianki. Materace bonelowe z racji zastosowania sprężyn o jednolitej twardości nie posiadają stref twardości występujących w większości materaców innych typów.

Wyświetlanie jednego wyniku

Sprężyna bonel to jeden z komponentów, jakie używane są w materacach niemal od początków ich powstania. Sprężyna typu bonel jest to sprężyna o kształcie klepsydry, wykonana z drutu wysokowęglowego o średnicy od 2 do 2.5 mm. W materacu połączona jest ona szeregowo z resztą sprężyn drutem spiralnym, którego zadaniem jest utrzymanie sprężyn na miejscu oraz wspomaganie ich elastyczności. W materacu bonelowym znajduje się zazwyczaj do 110 sprężyn na m2.

Obecnie sprężyny bonelowe powoli ustępują miejsca nowszym technologiom i innowacyjnym materiałom wypełniającym materace, niemniej nadal są one dość popularne i to nie tylko z powodu przystępnej ceny, choć ta, przyznać trzeba, jest bardzo przyjazna portfelom klientów, a z powodu swoich licznych zalet.

Materace bonelowe, z racji zastosowania sprężyn o jednakowej sprężystości, nie posiadają stref twardości występujących w większości materaców innych typów. Materac o jednolitej twardości na całej powierzchni świetnie sprawdza się w przypadku starszych dzieci. Każde z dzieci rozwija się innym tempie, zatem w żadnym materacu nie udałoby się zastosować, odpowiadających indywidualnym wymaganiom dziecięcego ciała, stref. Tak więc materace bonelowe można z pełną odpowiedzialnością zadedykować dzieciom.

Kolejną grupą, do której adresowane są materace bonelowe to ludzie niecierpiący na żadne schorzenia kręgosłupa. Osobom niewymagającym specjalistycznych, rehabilitacyjnych materaców, bonelowy zapewni wygodny i przyjemny sen.

Materace bonelowe to materace, które chwalą sobie osoby o większej wadze. Sprężyny zapewniają elastyczność powierzchniową, czyli ciężar ciała nie obciąża tylko sprężyn znajdujących się bezpośrednio pod nim, a rozkładany jest promieniście na całą powierzchnię materaca. Dzięki temu napór sprężyn na ciało również nie jest bezpośredni, sprężyny nie zapadają się pod ciężarem ciała, a jedynie łagodnie uginają, wspomagane przez resztę połączonych ze sobą sprężyn.

Dla podniesienia komfortu snu wkład bonelowy wzbogacany jest o rozmaite pianki. Pianki posiadające własne unikalne cechy, pozwalają spełnić wyższe oczekiwania klientów, poszukujących materaca, na którym można spać wygodnie i zdrowo.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!