Senpo

Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo

Kategoria

Cena

Twardość materaca

Rozmiar

Producenci

Sortowanie

Kategoria


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/materac/domains/senpo.pl/public_html/wp-includes/option.php on line 33

pa_rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Kieszeniowe

Materce kieszeniowe to nowatorskie podejście do tematu materaców sprężynowych. Innowacyjna budowa sprężyn i umieszczenie ich w tekstylnych woreczkach, znacznie podniosło komfort użytkowania materaców sprężynowych. Materace kieszeniowe to dziś wyższa półka materaców, która znajduje szerokie grono odbiorców.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Walcowaty kształt sprężyn oraz duża ich ilość, ok. 250 sztuk na m2, zapewniają doskonałe podparcie punktowe. Elastyczność punktowa to progresywne podejście do wspierania ciała podczas snu. Zamknięcie sprężyn w osobnych kieszeniach to także innowacyjny pomysł wygłuszenia pracy sprężyn, dzięki czemu sen jest nie tylko wygodny, ale i cichy.

Sprężyny oddziałują na ciało tylko w miejscu styku z nim. Każda sprężyna stanowi osobny punkt podparcia, w związku z czym każda sprężyna przyjmuje na siebie inny napór. Sprężyny, na których ciało nie spoczywa, nie pracują. Z tego względu materace kieszeniowe świetnie sprawdzają się jako materace dla partnerów. Indywidualnie pracujące sprężyny pozwalają każdemu z użytkowników materaca spać spokojnie, snem niezakłócanym przez ruchy partnera. Druga osoba nie czuje, gdy partner przekręca się z boku na bok, wierci czy wstaje.

W większości materaców kieszeniowych stosowane są strefy twardości, dzięki którym elastyczność punktowa zostaje wzmocniona. Dzięki strefom materac świetnie dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała, pozwalając kręgosłupowi na utrzymanie zdrowej, zgodnej z anatomią pozycji.

Materace kieszeniowe są materacami bardzo trwałymi. Sprężyny wykonane z wysokojakościowego drutu wysokowęglowego są odporne na korozję, złamania i odkształcenia. Materac kieszeniowy jest dobrym wyborem także dla osób o większej wadze. Sprężyny są elastyczne, ale też odporne na duże obciążenia, zatem osoba o dużej wadze nie będzie zapadać się w niewygodne doły.

Materace kieszeniowe występują w różnych wersjach. Są to materace strefowe (od 5 do 7 stref), w których stosuje się sprężyny o różnej twardości. Rozmieszczenie stref odpowiada anatomicznej budowie ciała, czyli w każdej ze stref znajdziemy sprężyny o mniejszej lub większej elastyczności. Dodatkiem do każdego materaca kieszeniowego jest pianka, która osłania sprężyny oraz, w zależności od rodzaju, albo podnosi komfort użytkowania, albo wzmacnia cechy rehabilitacyjne materaca.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!