Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

Materace Kokosowe

Wielofunkcyjne materace z kokosem

Wielbicielom rozwiązań higienicznych, a przy tym całkowicie naturalnych polecane są materace kokosowe. Odznaczają się dobrą przepuszczalnością oraz optymalnym pochłanianiem wilgoci. Wszystko to sprawia, że są wprost stworzone nie tylko dla alergików, ale także dla osób, które mocniej się pocą. Świetnie sprawdzą się w upalne letnie noce, zapewniając właściwą cyrkulację powietrza. Może to materac z kokosem jest idealnym wyborem dla Ciebie?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6Materace kokosowe – trwałość i wygoda

Materac kokosowy wyróżnia podwyższona twardość, a jednocześnie wykonana z włókien kokosowych mata jest także wystarczająco sprężysta i elastyczna. Materace kokosowe są zatem bardzo trwałe, nie odkształcają się, przez długi czas zapewniają kręgosłupowi odpowiedni poziom podparcia oraz najwyższy komfort snu.

Materac z kokosem dedykowany jest alergikom oraz wszystkim, którzy lubią twarde podłoża lub sytuacja zdrowotna zmusza ich do korzystania z takowych. Materac kokosowy zaliczany jest do grupy materaców twardych, jednak nie jest to jego dominująca właściwość, gdyż dzięki włóknom kokosowym materac jest wolny od wszelkich czynników alergizujących.

Materac kokosowy – zdrowie w pigułce

Materace kokosowe nie tylko zapewniają świetną cyrkulację powietrza i chronią użytkowników przed poceniem się. Są antyalergiczne także dlatego, że w ciągu dnia wilgoć szybko odparowuje, więc roztocza czy inne mikroorganizmy nie mają odpowiednich warunków dla rozwoju. Materace kokosowe są też optymalne dla dzieci czy osób starszych, którym doskwierają bóle pleców – pozwalają idealnie odciążyć kręgosłup.

Materace kokosowe – najciekawsze produkty

W ofercie sklepu internetowego Senpo.pl znajduje się dwustronny materac sprężynowy z kokosem Hilding FANDANGO, wzbogacony wysokoplastyczną pianką Flexifoam. Ten świetny produkt ma siedem zróżnicowanych stref twardości, dzięki czemu w idealny sposób dopasowuje się do budowy ciała użytkownika. Wartość tego materaca podnosi zamknięcie go w antyalergicznym pokrowcu Medicott. Innym materacem zawierającym matę kokosową jest dwustronny Hilding PASODOBLE, dodatkowo wzmocniony naturalnym włóknem z agawy, sizalem