Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace miękkie

Zachęcamy do wyboru wysokiej jakości miękkich materacy, które są nie tylko bardzo elastyczne, ale przede wszystkim zapewniają przyjemny sen. W Senpo oferujemy uniwersalne produkty w wielu rozmiarach, abyś mógł bez problemów kupić materac idealnie dopasowany do Twojego łóżka. Odkryj zalety materacy h1.

 
 

Wyświetlanie 1–12 z 20 wynikówKto powinien zdecydować się na materac miękki?

W naszej ofercie dostępne są materace miękkie, które wyróżniają się ogromną uniwersalnością – to produkty zarówno dla osób cięższych, jak i lżejszych. Z tego wyboru będą też zadowolone osoby z problemami z kręgosłupem. Wtedy masz pewność, że materac dopasuje się do naturalnej krzywizny ciała. Dzięki temu nareszcie obudzi się wypoczęty i znajdziesz skuteczny sposób na zmniejszenie bólu i napięcia.

Lubisz spać na boku? Zatem doskonałym wyborem będą dostępne u nas materace H1. Miękkie podłoże ułatwia równomierne rozłożenie ciężaru ciała, zapobiega uciskowi bark i bioder. Po prostu miękkie materace z naszej oferty to doskonały sposób na przyjemny sen, a także na regenerację ciała. 

Jakie zalety ma wysokiej jakości materac h1?

Oferujemy wyjątkowo miękkie materace, które zapewniają upragniony komfort podczas snu. Dzięki produktom z naszego asortymentu zapomnisz u ucisku, a jednocześnie zyskasz materac, który z łatwością dopasowuje się do Twojego ciała.

U nas znajdziesz materace z wierzchnią warstwą, którą można odpiąć i wrzucić do pralki. Pozwoli Ci to zachować maksymalny poziom higieny przez długi czas. W ofercie mamy również nowoczesne miękkie, materace z pokrowcami, hamującymi rozwój roztoczy i namnażanie się mikroorganizmów. To doskonały wybór dla alergików, a także dla dzieci.

Co jeszcze sprawia, że warto nam zaufać i wybrać jeden z dostępnych materacy h1? Warto wspomnieć o trwałości produktów, które znajdziesz w naszym sklepie. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, a do dyspozycji masz wiele różnych wypełnień – wśród nich są m.in. materace hybrydowe, piankowe i lateksowe.

Ciesz się przyjemną miękkością, jaką zapewnia materac miękki i wybierz produkt z oferty Senpo!