Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace MultiPocket

Materace Multipocket są wynikiem prac nad podniesieniem komfortu snu na materacach kieszeniowych. Cechy materaca Multipocket są zbliżone do tych, jakie posiada materac kieszeniowy, a różnicą jest w tym przypadku znacznie lepsza elastyczność punktowa, spowodowana większa ilością sprężyn, osadzonych, tak samo jak w przypadku materaców kieszeniowych, w osobnych woreczkach.

 

Wyświetlanie 1–12 z 19 wynikówMaterce Multipocket to nowatorskie podejście do tematu materaców sprężynowych. Innowacyjna budowa sprężyn i umieszczenie ich w tekstylnych woreczkach, znacznie podnosi komfort użytkowania materaców sprężynowych. Materace Multipocket to najwyższa półka materaców sprężynowych, która znajduje szerokie grono odbiorców.

Walcowaty kształt sprężyn oraz duża ich ilość, ok. 500 sztuk na m2, zapewniają doskonałe podparcie punktowe. Elastyczność punktowa to progresywne podejście do wspierania ciała podczas snu. Zamknięcie sprężyn w osobnych kieszeniach to także innowacyjny pomysł wygłuszenia pracy sprężyn, dzięki czemu sen jest nie tylko wygodny, ale i cichy.

Materace sprężynowe MultiPocket – idealne dla par

Sprężyny oddziałują na ciało tylko w miejscu styku z nim. Każda sprężyna stanowi osobny punkt podparcia, w związku z czym każda sprężyna przyjmuje na siebie inny napór. Sprężyny, na których ciało nie spoczywa, nie pracują. Z tego względu materace Multipocket świetnie sprawdzają się jako materace dla dwojga. Indywidualnie pracujące sprężyny pozwalają każdemu z użytkowników materaca spać spokojnie, snem niezakłócanym przez ruchy partnera. Druga osoba nie czuje, gdy partner przekręca się z boku na bok, wierci czy wstaje.

Materace MultiPocket — strefy twardości

W większości materaców Multipocket stosowane są strefy twardości, dzięki którym elastyczność punktowa zostaje wzmocniona. Dzięki strefom materac świetnie dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała, pozwalając kręgosłupowi na utrzymanie zdrowej, zgodnej z anatomią pozycji.

Materace typu Multipocket są materacami bardzo trwałymi. Sprężyny wykonane z wysokojakościowego drutu wysokowęglowego są odporne na korozję, złamania i odkształcenia. Materac Multipocket jest dobrym wyborem także dla osób o większej wadze. Sprężyny są elastyczne, ale też odporne na duże obciążenia, zatem osoba o dużej wadze nie będzie zapadać się w niewygodne doły.

Materace Multipocket występują w różnych wersjach. Są to materace strefowe (od 5 do 7 stref), w których stosuje się sprężyny o różnej twardości. Rozmieszczenie stref odpowiada anatomicznej budowie ciała, czyli w każdej ze stref znajdziemy sprężyny o mniejszej lub większej elastyczności. Dodatkiem do każdego materaca kieszeniowego jest pianka, która osłania sprężyny oraz, w zależności od rodzaju, albo podnosi komfort użytkowania, albo wzmacnia cechy rehabilitacyjne materaca.

 

Polecamy też materace kieszeniowe oraz materace piankowe!