Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace multipocket 120x200

Materace Multipocket o wymiarach 120×200 to efekt intensywnych prac nad podniesieniem komfortu snu na materacach kieszeniowych. Mimo że cechy materacy Multipocket są podobne do tradycyjnych materacy kieszeniowych, kluczową różnicą jest znacznie wyższa elastyczność punktowa. To rezultat większej ilości sprężyn umieszczonych, podobnie jak w przypadku tradycyjnych materacy kieszeniowych, w osobnych kieszeniach.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wynikówLuksusowy Sen: Materace Sprężynowe MultiPocket w Rozmiarze 120×200 cm

Materace Multipocket to innowacyjne podejście do koncepcji materacy sprężynowych. Ich nowoczesna konstrukcja sprężyn, umieszczonych w tekstylnych kieszeniach, znacząco podnosi komfort korzystania z tego typu materacy, reprezentując najwyższą jakość wśród materacy sprężynowych, co zdobywa uznanie szerokiego grona użytkowników.

Walcowaty kształt sprężyn i ich duża liczba – około 500 sztuk na metr kwadratowy – zapewniają doskonałe wsparcie punktowe, reprezentując nowoczesne podejście do wspierania ciała podczas snu. Umieszczenie sprężyn w osobnych kieszeniach to innowacyjne rozwiązanie mające na celu wygłuszenie pracy sprężyn, co przekłada się nie tylko na komfortowy sen, lecz także na spokojną atmosferę snu.

Materace sprężynowe MultiPocket – 120×200 cm

Materace MultiPocket o wymiarach 120×200 cm gwarantują doskonały komfort snu i kompleksowe wsparcie dla ciała. Innowacyjna konstrukcja sprężyn umieszczonych w osobnych kieszeniach zapewnia niezrównane wsparcie punktowe. Dzięki walcowatemu kształtowi i około 500 sprężynom na metr kwadratowy, materace idealnie dopasowują się do kształtu ciała, eliminując punkty nacisku i równomiernie podtrzymując. Ich wysoka elastyczność punktowa sprawia, że dostosowują się do indywidualnych potrzeb snu, oferując maksymalny komfort każdej nocy. Dodatkowo, innowacyjne umieszczenie sprężyn w kieszeniach eliminuje hałas podczas zmiany pozycji, co przekłada się na spokojny i bezpieczny sen. Wybierając materace sprężynowe MultiPocket o rozmiarze 120×200 cm, inwestujesz w jakość snu i niezawodne wsparcie dla ciała.

Materace MultiPocket 120×200 cm — strefy twardości

Większość materacy Multipocket została wyposażona w strefy twardości, znacząco wzmacniające elastyczność punktową. Dzięki nim materac doskonale dostosowuje się do anatomicznej struktury ciała, wspierając utrzymanie zdrowej, anatomicznie poprawnej pozycji kręgosłupa.

Materace typu Multipocket wyróżniają się niezwykłą wytrzymałością. Sprężyny wykonane z wysokiej jakości drutu wysokowęglowego są odporne na korozję, złamania i odkształcenia. Materac Multipocket stanowi doskonały wybór także dla osób o większym ciężarze ciała, ponieważ elastyczne sprężyny są jednocześnie wytrzymałe na znaczne obciążenia, eliminując niekomfortowe wgłębienia.

Materace Multipocket są dostępne w różnych wersjach, w tym jako materace strefowe (od 5 do 7 stref), gdzie zastosowano sprężyny o zróżnicowanej twardości. Układ stref odpowiada naturalnej budowie ciała, gwarantując w każdej strefie sprężyny o różnej elastyczności. Ponadto, każdy materac kieszeniowy wyposażony jest w warstwę pianki, chroniącą sprężyny i dodatkowo zwiększającą komfort użytkowania lub wzmacniającą właściwości rehabilitacyjne materaca, w zależności od rodzaju.

Zachęcamy także do zapoznania się z naszym asortymentem materacy kieszeniowych oraz piankowych!