Senpo

Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie
Twój koszyk

Oferty pracy

Czy poszukujemy właśnie Ciebie?

Łatwo nawiązujesz kontakty interpersonalne?
Potrafisz działać w zespole?
Jesteś otwarty/a na szybkie zdobywanie wiedzy?
Cechuje Cię sumienność, uczciwość, wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę?
Jeśli tak, być może szukamy właśnie Ciebie!

Sprawdź nasze aktualne ogłoszenia o pracę.

1. Firma Senpo w związku z rozwojem działu internetowego poszukuje, do salonu w Galerii Giant Poznań, osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej i obsługi klienta

Wymagania:
• Udzielanie profesjonalnej i rzetelnej informacji w odpowiedziach na telefoniczne i mailowe pytania Klientów na temat m.in. produktów i ich dostępności
• Obsługa zamówień internetowych i telefonicznych
• Nadzór nad procesami związanymi z wysyłką produktów do Klientów
• Obsługa sklepu internetowego
• Współpraca ze wszystkimi osobami odpowiedzialnymi za działanie sklepu
• Zapewnienie bezpieczeństwa danych
• Obsługa portali społecznościowych

Szukamy osoby:
• Z umiejętnością nawiązywania kontaktów, kreatywnym podejściem, komunikatywnej
• Samodzielnej w planowaniu i organizacji własnej pracy
• Potrafiącej pracować w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu sprzedażowym
• Umiejętność pisania tekstów produktowych i tzw. lekkie pióro będzie dodatkowym atutem.
• Z umiejętnością pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• Pełny etat na umowę o pracę lub umowę zlecenie
• Możliwość zdobywania doświadczenia
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Luźną atmosferę, rozwój zawodowy i poszerzanie kompetencji

Przyłącz się do naszego zespołu. Już dziś wyślij swoje CV ze zdjęciem na adres  zamowienia@senpo.pl.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

2. Poszukujemy osoby do pracy w Galerii Giant Meble w Poznaniu na stanowisko:

Kierowcy – montażysty

Firma specjalizująca się w profesjonalnym wyposażeniu sypiali szuka osoby na stanowisko kierowca-montażysta.

Miejsce pracy: Senpo, ul Krzywoustego 68, Poznań.

Obowiązki:
– Transport łóżek i materacy do klienta;
– Wnoszenie i montaż łóżek u klienta;

Oferujemy:
– umowę o pracę;
– wynagrodzenie na poziomie 3000 – 4000 zł miesiąc;
– wolne weekendy;
– możliwe nadgodziny;

Wymagania:
– prawo jazdy kat. B z praktyczną umiejętnością prowadzenia busa do 3,5 tony;
– dyspozycyjność poniedziałek –piątek;
– punktualność!
– uczciwość!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).