Senpo

Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo

Poduszka Tempur®
EasyClean

566,00 

Wyczyść

Poduszka TEMPUR EasyClean zapewnia doskonały sen w każdej pozycji. Klasyczny kształt poduszki pozwala ją przytulać i formować dla uzyskania odpowiedniego podparcia w dowolnej pozycji. Komfort snu gwarantowany jest nie tylko przez wypełnienie z materiału Tempur Washable™, ale też przez innowacyjny pokrowiec, który nadaje odczucie przyjemnej świeżości.

Zapłać na raty z PayU!*

Kliknij i oblicz swoją ratę!

  • Cała procedura odbywa się online
  • Decyzję otrzymasz nawet w 15 minut
  • Jak skorzystać z rat PayU?

* nie dotyczy produktów promocyjnych i pochodzących z wyprzedaży

Wypełnienie poduszki

Poduszka EasyClean została wypełniona w całości oryginalnym i innowacyjnym materiałem TEMPUR® Washable™. Jest to materiał, który dopasowuje się do anatomicznych potrzeb ciała, redukuje nacisk dając jednocześnie uczucie ukojenia i relaksu oraz absorbuje niechciany ruch, co jest gwarancją tego, że wypełnienie nie przesypuje się wewnątrz poszewki. Dodatkowo, właściwości materiału Tempur Washable™ świetnie odprowadzają wilgoć oraz polepszają cyrkulację powietrza wewnątrz poduszki. Niewątpliwym atutem poduszki jest możliwość prania całości w pralce w temperaturze do 60°C z koniecznością suszenia w suszarce mechanicznej, dzięki czemu bardzo łatwo zadbać o higienę produktu.
Poduszka dostępna jest w trzech wersjach: miękkiej, średniej oraz twardej.tempur-easyclean-poduszka

Pokrowiec poduszki

Poduszka EasyClean została wykończona pokrowcem z bardzo eleganckiej tkaniny bawełnianej, która doskonale odprowadza temperaturę ciała oraz wspomaga cyrkulację powietrza wewnątrz poduszki. Jest miła w dotyku i wykończona stylowym wzorem, co znacznie podnosi klasę produktu.

Rozmiar

70/50

Wersja

Firm, Medium, Soft

Gwarancja

3 lata

Negocjuj cenę

U nas kupisz
w najlepszej cenie

Masz pytania?

Napisz do nas
- odpowiemy

Opinie

Przeczytaj opinie naszych
klientów i dodaj własną

Zgłoś uwagi

Jesteśmy otwarci na
poprawę jakości obsługi