Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

  

Poduszki

Aby zagwarantować sobie spokojny i relaksujący sen, warto zadbać o wszystkie detale. Jednym z nich jest oczywiście wybór najlepszej poduszki. Jej rolą jest odciążenie mięśni szyi i barków, jak również zapewnienie właściwej pozycji kręgosłupa w trakcie całej nocy. Dobra poduszka do spania nie może być zbyt duża i gruba, ale powinna pozostać elastyczna. Warto poświęcić nieco czasu, aby dopasować odpowiednie rozwiązanie dla każdego członka rodziny, ponieważ każdy z nas ma nieco inne wymagania. W naszym sklepie oferujemy najlepszy wybór poduszek, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Wyświetlanie 1–12 z 162 wynikówPoduszki do spania

Aby zagwarantować sobie spokojny i relaksujący sen, warto zadbać o wszystkie detale. Jednym z nich jest oczywiście wybór najlepszej poduszki. Jej rolą jest odciążenie mięśni szyi i barków, jak również zapewnienie właściwej pozycji kręgosłupa w trakcie całej nocy. Dobra poduszka nie może być zbyt duża i gruba, ale powinna pozostać elastyczna. Warto poświęcić nieco czasu, aby dopasować odpowiednie rozwiązanie dla każdego członka rodziny, ponieważ każdy z nas ma nieco inne wymagania. W naszym sklepie oferujemy najlepszy wybór poduszek, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Szeroki wybór poduszek do spania

Pragniemy zaproponować Państwu różnego rodzaju poduszki, aby zapewnić najlepszy wybór. Oferujemy poduszki z naturalnym wypełnieniem w postaci gęsiego puchu, z wypełnieniem syntetycznym z najwyższej jakości włókniny, jak również profilowane, wykonane z najlepszych pianek, z których powstają również materace. Wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom, stale poszerzamy naszą ofertę poduszek od najlepszych producentów.

Jakie poduszki można u nas znaleźć?

Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami, ponieważ naszym zdaniem dobra poduszka to gwarancja bezpiecznego i jakościowego snu. Znajdziecie Państwo u nas poduszki następujących marek:

Poduszki naturalne

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, dlatego nasze naturalne poduszki powstają z najlepszego puchu. Jest on starannie myty, odtłuszczany i sterylizowany w bardzo wysokich temperaturach. Następnie, zamykany jest w estetycznych i eleganckich poszwach. Z takich poduszek mogą korzystać nawet alergicy, z uwagi na uprzednią sterylizację puchu, który pozbawiony jest białek, które wpływają na reakcje alergiczne. Puch jest niezwykle elastyczny, a jednocześnie oddaje ciepło.

Poduszki syntetyczne

Taka poduszka to propozycja dla każdego. Ponieważ włókna są przewiewne i odporne na odkształcenia, jest rozwiązaniem najbardziej higienicznym. W poduszce nie ma warunków do rozwoju grzybów, ani pleśni, a nie mnożą się tam również roztocza. Poduszki syntetyczne mogą być stosowane również przez alergików i małe dzieci. W naszej ofercie posiadamy również poduszki profilowane, które są odpowiedzią na dolegliwości karku i szyi, a także problemy z odnalezieniem anatomicznej pozycji podczas snu. Zapraszamy.

Wygodne poduszki do spania

Poduszka do spania jest jednym z najważniejszych elementów składowych każdego łóżka, a jednocześnie najczęściej zaniedbywanym. Wybór poduszki do spania powinien być przemyślany, dlatego warto zapoznać się z ofertą poduszek, co pozwoli poznać właściwości każdej z nich.