Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

  

Poduszki

Aby zagwarantować sobie spokojny i relaksujący sen, warto zadbać o wszystkie detale. Jednym z nich jest oczywiście wybór najlepszej poduszki. Jej rolą jest odciążenie mięśni szyi i barków, jak również zapewnienie właściwej pozycji kręgosłupa w trakcie całej nocy. Dobra poduszka do spania nie może być zbyt duża i gruba, ale powinna pozostać elastyczna. Warto poświęcić nieco czasu, aby dopasować odpowiednie rozwiązanie dla każdego członka rodziny, ponieważ każdy z nas ma nieco inne wymagania. W naszym sklepie oferujemy najlepszy wybór poduszek, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Wyświetlanie 1–12 z 182 wynikówPoduszki do spania

Aby zagwarantować sobie spokojny i relaksujący sen, warto zadbać o wszystkie detale. Jednym z nich jest oczywiście wybór najlepszej poduszki. Jej rolą jest odciążenie mięśni szyi i barków, jak również zapewnienie właściwej pozycji kręgosłupa w trakcie całej nocy. Dobra poduszka nie może być zbyt duża i gruba, ale powinna pozostać elastyczna. Warto poświęcić nieco czasu, aby dopasować odpowiednie rozwiązanie dla każdego członka rodziny, ponieważ każdy z nas ma nieco inne wymagania. W naszym sklepie oferujemy najlepszy wybór poduszek, które z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Posiadamy sieć sklepów firmowych w takich miastach jak Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław, Olsztyn, Kraków, Zielona Góra, Katowice, Lublin, Łódź, Toruń, Gliwice, Gdynia i Bydgoszcz. 

Szeroki wybór poduszek do spania

Pragniemy zaproponować Państwu różnego rodzaju poduszki, aby zapewnić najlepszy wybór. Oferujemy poduszki z naturalnym wypełnieniem w postaci gęsiego puchu, z wypełnieniem syntetycznym z najwyższej jakości włókniny, jak również profilowane, wykonane z najlepszych pianek, z których powstają również materace. Wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom, stale poszerzamy naszą ofertę poduszek od najlepszych producentów.

Jakie poduszki można u nas znaleźć?

Współpracujemy jedynie z najlepszymi producentami, ponieważ naszym zdaniem dobra poduszka to gwarancja bezpiecznego i jakościowego snu. Znajdziecie Państwo u nas poduszki następujących marek:

Poduszki naturalne

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, dlatego nasze naturalne poduszki powstają z najlepszego puchu. Jest on starannie myty, odtłuszczany i sterylizowany w bardzo wysokich temperaturach. Następnie, zamykany jest w estetycznych i eleganckich poszwach. Z takich poduszek mogą korzystać nawet alergicy, z uwagi na uprzednią sterylizację puchu, który pozbawiony jest białek, które wpływają na reakcje alergiczne. Puch jest niezwykle elastyczny, a jednocześnie oddaje ciepło.

Poduszki syntetyczne

Taka poduszka to propozycja dla każdego. Ponieważ włókna są przewiewne i odporne na odkształcenia, jest rozwiązaniem najbardziej higienicznym. W poduszce nie ma warunków do rozwoju grzybów, ani pleśni, a nie mnożą się tam również roztocza. Poduszki syntetyczne mogą być stosowane również przez alergików i małe dzieci. W naszej ofercie posiadamy również poduszki profilowane, które są odpowiedzią na dolegliwości karku i szyi, a także problemy z odnalezieniem anatomicznej pozycji podczas snu. Zapraszamy.

Wygodne poduszki do spania

Poduszka do spania jest jednym z najważniejszych elementów składowych każdego łóżka, a jednocześnie najczęściej zaniedbywanym. Wybór poduszki do spania powinien być przemyślany, dlatego warto zapoznać się z ofertą poduszek, co pozwoli poznać właściwości każdej z nich.