Senpo

Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo

Kategoria

Cena

Producenci

Sortowanie

Kategoria


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/materac/domains/senpo.pl/public_html/wp-includes/option.php on line 33

pa_rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Poduszki

Komfort snu może być pełny tylko wówczas, gdy zadbamy o wszystkie detale. Od wyboru poduszki w dużej zależy czy noc będzie komfortowa i zdrowo przespana, czy też okaże się nie w pełni wartościowa.

Wyświetlanie 1–12 z 40 wyników

Komfort snu może być pełny tylko wówczas, gdy zadbamy o wszystkie detale. Od wyboru poduszki w dużej zależy czy noc będzie komfortowa i zdrowo przespana, czy też okaże się nie w pełni wartościowa.

Komfort snu może być pełny tylko wówczas, gdy zadbamy o wszystkie detale. Poduszka to jeden z takich detali, którego rola w profilaktyce zdrowego snu jest niepodważalna, gdyż odciążenie górnej części kręgosłupa i mięśni szyi, to właśnie jej zadanie. Od wyboru poduszki zależy zatem czy noc będzie komfortowa i zdrowo przespana, czy też okaże się nie w pełni wartościowa. Z tej przyczyny wybór poduszki do spania to niezwykle istotna decyzja.

Propozycja sklepu SENPO to bogate kolekcje poduszek wypełnionych puchem gęsim, syntetyczną włókniną oraz poduszki profilowane, wykonane z pianek. Szeroki asortyment pozwoli Państwu dopasować poduszkę do indywidualnych potrzeb.

Poduszki, które Państwu oferujemy, to poduszki opracowane i wykonane przez znanych na rynku producentów. Wszystkie odpowiadają najnowszym trendom, tym zdrowotnym, jak i technologicznym.

Poduszki naturalne wypełnione są czystym puchem gęsim. Puch gęsi polskich to produkt najwyższej klasy, uznawany za najlepszy na świecie. Zabiegi sterylizacyjne, jakim poddawany jest puch, czynią go całkowicie bezwonnym i niezwykle czystym produktem. Dzięki temu sen na poduszce puchowej jest nie tylko wygodny, ale też zdrowy i higieniczny.

Poduszki syntetyczne to kolekcja poduszek wypełnionych włókniną poliestrową lub silikonowym granulatem. Włóknina syntetyczna swoją sprężystością i trwałością dorównuje naturalnemu puchowi, można więc spać na nich równie komfortowo, jak na poduszce puchowej. Poduszki z wypełnieniem syntetycznym dedykowane są osobom uczulonym na pierze i roztocza kurzu domowego. Można je prać w warunkach domowych nawet w wysokich temperaturach.

Poduszki profilowane, zwane też poduszkami ortopedycznymi to specjalistyczne poduszki, przeznaczone zarówno dla osób borykających się ze schorzeniami kręgosłupa, jak i dla tych, które profilaktycznie dbają o swój kręgosłup. W kolekcji poduszek profilowanych znajdują się także poduszki do zadań specjalnych, przeznaczone nie tylko do spania.

Poszycia poduszek oraz pokrowce wykonane są z nowoczesnych, innowacyjnych tkanin, zapewniających poduszkom szczelność, wysoką higieniczność i estetyczny wygląd.

Wszystkie poduszki z naszej oferty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, niezbędne do potwierdzenia bezpieczeństwa produktu.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!