Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Poduszki anatomiczne Dreamball

Poduszki anatomiczne Dreamball, choć są miękkie, zapewniają optymalne podparcie dla głowy i barków. Śpi się na nich tak samo wygodnie, jak na poduszkach puchowych. Poszycia poduszek Dreamball wykonane są z innowacyjnej Mikrofibry stworzonej z nici cieńszych niż jedwab i przyjemnie otula podczas snu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7Poduszki anatomiczne Dreamball

Poduszki syntetyczne są świetnym zamiennikiem poduszek puchowych. Doceniają to ci, którzy z różnych powodów zmuszeni są zrezygnować z naturalnego wypełnienia poduszek. Nasza oferta to kolekcja poduszek wypełnionych nowoczesną włókniną Dreamball.

Dreamball to malutkie, bardzo puszyste i lekkie kuleczki utworzone z włókniny typu HCS.

Włókna tego typu są puste w środku, co zapewnia poduszce lekkość oraz bardzo dobrą cyrkulację powietrza w jej wnętrzu. Cechą szczególną włókniny Dreamball jest wysoka sprężystość, a pokrycie włókien warstwą silikonu chroniącego ja przed ścieraniem powoduje, iż poduszka przez długi czas użytkowania pozostaje tak samo miękka i puchata, jak w dniu zakupu.

Poduszki anatomiczne – idealne dla alergików

Poduszki syntetyczne Dreamball dedykowane są przede wszystkim alergikom, gdyż włókniny nie są przyjaznym środowiskiem dla bakterii oraz roztoczy kurzu domowego. Możliwość prania poduszek w wysokich temperaturach czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla osób borykających się z uczuleniami.

Poduszki Dreamball, mimo iż miękkie, zapewniają optymalne podparcie dla głowy i barków. Śpi się na nich tak samo wygodnie, jak na poduszkach puchowych, a gdy weźmie się jeszcze pod uwagę wysoką higieniczność poduszek wypełnionych włóknem Dreamball, komfort snu znacznie wzrasta. I choć są to poduszki antyalergiczne, mają swoich spore grono fanów także wśród osób zdrowych.

Poduszki Dreamball w poszyciu z Mikrofibry

Poszycia poduszek Dreamball wykonane są z innowacyjnej Mikrofibry. Jest to miękka tkanina zapewniająca przyjemne wrażenia dotykowe i w połączeniu z lekką włókniną przyjemnie otula podczas snu. Mikrofibra utkana jest z nici cieńszych niż jedwab, co pozwala na utworzenie bardzo gęstego ściegu, a gęstość ściegu wpływa na podniesienie standardów higienicznych poduszek, gdyż chroni je przed przedostawaniem się do ich wnętrza zanieczyszczeń.

 

Polecamy też kołdry letnie oraz poduszkę chłodzącą do spania!