Senpo

Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo

Kategoria

Cena

Producenci

Sortowanie

Kategoria


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/materac/domains/senpo.pl/public_html/wp-includes/option.php on line 33

pa_rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Poduszki naturalne

Cechą szczególną puchu jest jego niespotykana sprężystość, dlatego, o ile nie zaingerujemy w tę cechę, poduszka puchowa będzie służyła użytkownikowi przez wiele długich lat.

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

Cechą szczególną puchu jest jego niespotykana sprężystość, dlatego, o ile nie zaingerujemy w tę cechę, poduszka puchowa będzie służyła użytkownikowi przez wiele długich lat.

W dziedzinie przyjemnej miękkości puch nie ma sobie równych. Puch jest miękki i bajecznie cieplutki. Unikalna budowa puchu zapewnia dobrą absorpcję wilgoci, przewiewność oraz doskonałą izolację termiczną. Cechą szczególną puchu jest jego niespotykana sprężystość, dlatego, o ile nie zaingerujemy w tę cechę, poduszka puchowa będzie służyła użytkownikowi przez wiele długich lat.

Klasyczny kształt poduszek zapewnia optymalne podparcie głowie i barkom, pozwala odciążyć mięśnie karku i ramion oraz sprawia, że rankiem wstajemy wypoczęci i zdrowsi.

Puch zamknięty w naszych poduszkach to puch czysty, poddany praniu, odtłuszczaniu, suszony i sterylizowany w bardzo wysokich temperaturach. Dzięki takim zabiegom puch jest zdrowy, bezwonny oraz pozbawiony wszelkich bakterii i zarodników pleśni.

Choć uczulenia na pierze zdarzają się niezwykle rzadko, to nawet osoby, u których zdiagnozowano tę przypadłość, mogą na naszych poduszkach spać bezpiecznie i spokojnie, gdyż pierze samo w sobie nie uczula. Uczulać mogą białka i rozmaite zanieczyszczenia znajdujące się w puchu naturalnie, puch zamknięty w naszych pościelach jest wysterylizowany, czyli pozbawiony czynników alergizujących. Z dobrodziejstw poduszek puchowych mogą także korzystać osoby uczulone na roztocza kurzu domowego, gdyż szczelne tkaniny wsypowe zabezpieczają puch przed przedostawaniem się do wnętrza poduszki mikroodpadów organizmu, którym odżywiają się roztocza oraz samego kurzu, na którego drobinkach przemieszczają się roztocza. Poduszki puchowe to poduszki ze wszech miar zdrowe, dlatego świetnie sprawdzają się także w przypadku dzieci, które również mogą na nich spać miękko i całkowicie bezpiecznie.

Poduszki puchowe dostępne w naszej ofercie to ekskluzywne produkty, które zadowolą najbardziej wymagających klientów. Estetyka wykonania oraz dbałość o szczegóły są gwarancją gustownego i eleganckiego produktu, który odnajdzie się w każdej sypialni. Wszystkie nasze poduszki naturalne posiadają odpowiednie certyfikaty potwierdzające, iż są one produktami bezpiecznymi dla użytkowników.

Wszystkie nasze poduszki pochodzą od doświadczonych i uznanych na rynku producentów pościeli. Każda z nich sygnowana jest znaną marką, a co za tym idzie, posiada gwarancję najwyższej jakości.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!