Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Poduszki z pierza 65x65

Zapoznaj się z naszym asortymentem nowoczesnych poduszek 65×65 z pierza. To naturalne wypełnienie to świetny wybór dla każdego, komu zależy na ogromnej wygodzie i prawidłowym ułożeniu głowy podczas snu. Tym bardziej że w naszej ofercie znajdują się poduszki z pierza 65×65 odznaczające się doskonałą jakością. Ogromna w tym zasługa mieszanki pierza i puchu gęsiego, które zaskakuje sprężystością i przyjemną miękkością. Atutem jest też uniwersalny rozmiar 65×65, który będzie idealnym wyborem do sypialni lub pokoju nastolatka. Postaw na wysoką jakość snu, o którą dba Senpo.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9Poduszka 65×65 z pierza z dbałością o higienę

Poduszka z pierza 65×65 to synonim wysokiego poziomu higieny – na wiele lat. Jak to jest możliwe? Po prostu w naszej ofercie znajdziesz produkty antyroztoczowe, które dzięki gęstemu splotowi zatrzymują alergeny i roztocza. To sprawia, że nie przedostają się do środka, co jest tak ważne dla alergików. Jak jeszcze zadbasz o najwyższy poziom higieny swoich nowych poduszek z naturalnym wypełnieniem? Bardzo prosto, bo wiele produktów z naszego asortymentu możesz prać w pralce. Postępuj zgodnie z informacjami zawartymi na metce, a przez wiele lat będziesz cieszyć się doskonałą jakością poduszek i przyjemnym snem.

Poduszka z pierza 65×65 z innowacyjnym wypełnieniem

Oferujemy poduszki z naturalnym pierzem, które wyróżniają się innowacyjnym wypełnieniem. Na uwagę zasługuje podział poduszki z pierza 65×65 na trzy komory. Właśnie to sprawia, że wypełnienie nie przemieszcza się w nocy, tylko przez cały czas zapewnia odpowiedni poziom podparcia dla głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa.

U nas znajdziesz poduszki z mieszanki pierza i puchu gęsiego. To idealny duet, który dba o imponujący poziom miękkości. W połączeniu z delikatną bawełnianą tkaniną zewnętrzną zyskujesz pewność, że to doskonały sposób na zdrowy, a także produktywny sen. 

Wybierz nowoczesne poduszki 65×65 z naturalnym wypełnieniem z pierza od Senpo, dzięki którym nareszcie obudzisz się wypoczęty.