Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Poduszki z pierza 70x80

Dzięki nam nie będziesz musiał już dłużej szukać odpowiedniej dla siebie poduszki. Po prostu zapoznaj się z naszą szeroką gamą poduszek z pierza. Dużą popularnością cieszy się model o wymiarach 70×80. Przekonaj się, ile zalet zapewniają nasze poduszki z pierza 70×80. Najlepiej już teraz odkryj, co sprawia, że nasze poduszki są najlepszym wyborem dla Ciebie.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9Poduszka z pierza 70×80 – jakość, na jaką zasługujesz

Jesteśmy dumni z szerokiego asortymentu produktów, który oferujemy, dostosowanego do różnorodnych potrzeb i budżetów naszych klientów. Jednak to, co naprawdę wyróżnia nasze poduszki z pierza 50×70, to ich atestacja przez PZH, łatwość utrzymania w czystości oraz brak zapachów. Dodatkowo są wykonane z trwałych materiałów. Wspaniałą cechą naszych poduszek jest również ich zdolność do zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza, co wpływa na komfort snu, zwłaszcza latem. Jeśli cenisz sobie elegancki wygląd i delikatny dotyk, zdecyduj się na modele z jedwabnym obszyciem. Ponadto każda z naszych poduszek z pierza 50×70 objęta jest 2-letnią gwarancją.

Jeśli szukasz idealnego prezentu na ślub lub inne wyjątkowe okazje, bez obaw możesz zakupić poduszkę z naszej oferty.

Dobre poduszki do spania 70×80 z pierza

Poduszka z pierza gęsiego 70×80 to symbol wygody i trwałości na lata. Zdecydowanie najlepszym wyborem będą modele z wypełnieniem z pierza gęsiego. W naszej ofercie znajdziesz również inne chętnie wybierane poduszki 70×80 z pierza, które zawierają również puch gęsi. Co ciekawe takie modele posiadają 3 komory, w których znajduje się wypełnienie. Taki podział to gwarancja, że od razu poczujesz się wypoczęta, a uporczywy ból szyi spowodowany niewygodną poduszkę wreszcie zniknie.

Już teraz przekonaj się, że dobra poduszka 70×80 z pierza jest na wyciągnięcie ręki. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością pomogą Ci zakupić najlepszą poduszkę. Przekonaj się, że sen może stać się jeszcze wygodniejszy, a każdego poranka będziesz budzić się z uśmiechem na twarzy.