Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Poduszki puchowe

Poduszki puchowe do spania. Najwyższą jakość gwarantuje 100% polski puch z polskich gęsi. Jest to puch uznawany za najlepszy na świecie. Dostępne w naszym sklepie poduszki puchowe to produkty luksusowe. Połóż głowę na miękkiej i sprężystej poduszce z puchu i śpij komfortowo!

 

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników



Luksusowe poduszki puchowe

Kolekcja poduszek z puchu to seria ekskluzywnych wyrobów znanych na rynku marek, wypełnionych puchem najwyższej jakości. Puch użyty do wypełnienia poduszek dostępnych w naszej ofercie jest surowcem pozyskiwanym z gęsi polskich wolnego chowu. Polski puch uznawany jest za najlepszy na świecie.

Puch od wieków kojarzony był z luksusem i nikt, kto poznał przyjemność korzystania z puchowych kołder i poduszek, temu nie zaprzeczy.

Poduszki z puchu gęsiego to przedstawicielki poduszek najwyższej klasy. Poduszki z puchu są sprężyste, miękkie i ciepłe. Poduszka z puchu gęsiego zapewnia, doskonałe podparcie szyi i głowy, a co za tym idzie, poduszka z puchu jest gwarancją najwyższego komfortu snu. Poduszka puchowa daje także pewność, iż sen na niej będzie higieniczny i zdrowy.

Poduszki z puchu gęsiego – sprężyste i lekkie

Puch jest niezwykle sprężysty i lekki, zatem poduszki nim wypełnione zapewniają niebywale przyjemny, otulający sen. Wysoka sprężystość puchu pozwala też na doskonałe dopasowanie się poduszki do ciała, co z kolei gwarantuje optymalne podparcie głowy i barków. Jako surowiec pochodzenia zwierzęcego puch wykazuje znakomite właściwości termoregulacyjne, dlatego temperatura snu jest zawsze taka, jakiej ciało w danym momencie potrzebuje.

Poduszka puchowa – wsyp z puchu najwyższej jakości

Puch wykorzystany do stworzenia kolekcji spełnia najwyższe standardy higieniczne. Jest on prany i sterylizowany, dzięki czemu pozbawiony jest charakterystycznego zapachu oraz wolny od wszelkich mikroorganizmów chorobotwórczych. Kosmetyka, jakiej jest on poddawany, pozwala osiągnąć produkt nie tylko w pełni bezpieczny dla zdrowia, ale też absolutnie komfortowy.

Poszycie poduszki puchowej musi być z odpowiedniej tkaniny

Poszycia poduszek z puchu dostępnych w naszej ofercie wykonane są z nowoczesnych tkanin, spełniających wysokie wymagania. Są to tkaniny o bardzo gęstych splotach, w wielu przypadkach dodatkowo są one pokryte specjalną apreturą.

Wszystko to po to, aby poduszka zawsze była czysta wewnątrz oraz aby puch z niej nie wydostawał się na zewnątrz.

Dzięki gęstości splotu do wnętrza poduszek nie są stanie przedostać się ani kurz, ani roztocza, a niemożliwość wydostania się z niej puchu pozwala korzystać z poduszek puchowych nawet alergikom.

Poduszki z puchu
aby Twój sen był zdrowy i komfortowy

 

Zobacz także ofertę naszych sklepów lokalnych: