Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Poduszki Outlast

Poduszki wypełnione materiałem Outlastsprężyste i przyjemnie miękkie. Sen na poduszce Outlast jest komfortowy i zdrowy. Mikrokapsułki materiału Outlast magazynują w sobie ciepło pobierane z ciała śpiącego i oddają mu je, gdy ciało zaczyna się ochładzać. Termoaktywne właściwości poduszek Outlast są nie do przecenienia szczególnie w przypadku osób stawiających na komfort cieplny podczas snu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3



Poduszki Outlast

Poduszki Outlast to kolekcja innowacyjnych poduszek termoaktywnych wyprodukowanych dzięki nowoczesnym technologiom. Wypełnienie poduszek Outlast to materiał stworzony na potrzeby NASA, obecnie służy swoimi niezwykłymi właściwościami szerokiej grupie odbiorców.

Dlaczego poduszki z wypełnieniem Outlast są takie wyjątkowe?

Poduszki wypełnione materiałem Outlastsprężyste i przyjemnie miękkie. Sen na poduszce Outlast jest komfortowy i zdrowy, gdyż dzięki swej elastyczności dobrze dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając barkom i głowie właściwe podparcie.

Poduszki Outlast charakteryzuje termoaktywność

Outlast jest materiałem przypominającym płat gęstej włókniny wypełnionej mikrokapsułkami. Mikrokapsułki magazynują w sobie ciepło pobierane z ciała śpiącego i oddają mu je, gdy ciało zaczyna się ochładzać.

Korzystając z poduszek Outlast nie sposób się spocić, ale też użytkownikowi nie grozi wychłodzenie.

Termoaktywne właściwości poduszek Outlast są nie do przecenienia szczególnie w przypadku osób stawiających na komfort cieplny podczas snu.

Outlast – antyalergiczny oraz dedykowany osobom z nadmierną potliwością

Wykorzystany w poduszkach wkład Outlast działa w wyjątkowy sposób. Zapewniając właściwe warunki snu jest także gwarantem jego higieniczności, stąd też jest on produktem antyalergicznym, ale jego adresatami są także osoby mające problem z nadmierną potliwością.

Przepuszczający powietrze i wolny od wilgoci materiał poduszki Outlast nie tworzy środowiska przyjaznego rozwojowi mikroorganizmów chorobotwórczych oraz roztoczy.

Termoaktywne Poduszki Outlast
to gwarancja komfortowego i zdrowego snu