Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Poduszki profilowane uniwersalne

Nie wiesz, jaką poduszkę warto zakupić, aby zadbać o swój kręgosłup? Gorąco polecamy szeroki wybór naszych poduszek profilowanych, które dostępne są w wielu różnych rozmiarach i stopniach twardości. Taki wybór sprawia, że Twoja szyja zyska wreszcie odpowiedni poziom podparcia, a jakość snu zmieni się nie do poznania. Przekonaj się, dlaczego powinieneś zakupić poduszkę profilowaną właśnie u nas.

 

Wyświetlanie 1–12 z 33 wynikówUniwersalne poduszki profilowane – dla kogo?

Zdecydowanie poduszki profilowane uniwersalne to dobry wybór dla dorosłych, które nie wiedzą dokładnie, jaki rozmiar będzie dla nich odpowiedni. Najlepiej sprawdzą się, gdy cechujesz się standardowym wzrostem i wagą. W przypadku osób niższych, wysokich czy bardzo szczupłych lub z lekką nadwagą, być może konieczne będzie wybranie poduszki w dopasowanym rozmiarze.

Na pewno dobrej jakości model z powodzeniem sprawdzi się u osób, które:

  • > lubią spać na boku;
  • > często budzą się z bólem szyi czy kręgosłupa;
  • > mają problem ze spiętymi mięśniami;
  • > walczą z odleżynami;
  • > borykają się z alergiami.

W każdym z tych przypadków warto zdecydować się na zakup w naszym sklepie online poduszki profilowanej w uniwersalnym rozmiarze.

Jakie zalety zapewniają poduszki profilowane rozmiar uniwersalny?

Gdy zdecydujesz się na zakup poduszki profilowanej w naszym sklepie, możesz zyskać liczne korzyści. Jakie? Przede wszystkim prawidłowe wsparcie dla odcinka szyjnego kręgosłupa. Dzięki temu w ciągu nocy mięśnie mogą odpocząć i rozluźnić się, a Ty kolejnego dnia obudzisz się pełen energii.

Poza tym tego rodzaju modele mają kształt, który pozwala na stworzenie odpowiedniej linii dla szyi, głowy i ramion. W dodatku w naszej ofercie dostępne są uniwersalne poduszki profilowane, które zawierają termoelastyczne wypełnienie, wysoką twardość, funkcję odprowadzania wilgoci czy antyalergiczny pokrowiec. Poza tym klienci zyskują 3 lata gwarancji, dzięki temu już od początku masz pewność, że inwestycja w tego typu wyroby medyczne się opłaca. Zapraszamy do zakupów!