Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

Poduszki profilowane XL

Przestań martwić się ciągłym bólem karku tuż po przebudzeniu. Dzięki temu, że zdecydujesz się zamówić z naszej ofert poduszkę profilowaną w rozmiarze XL lub w innym dopasowanym do Twoich potrzeb, zadbasz o swój kręgosłup. Jednak to nie wszystko, nasze poduszki sprawiają, że wreszcie dowiesz się, co oznacza wygoda na najwyższym poziomie podczas snu. Wszystko to wpłynie na to, że kolejnego dnia obudzisz się pełen optymizmu i energii.

 

Wyświetlanie jednego wynikuPoduszki profilowane rozmiar XL – dla wygody i zdrowia

Nasz poduszki profilowane rozmiar XL to wyroby medyczne, które gwarantują liczne korzyści dla Twojego zdrowia. Najważniejsze jest to, że rozluźniają mięśnie i przeciwdziałają powstawaniu odleżyn. Dzięki odpowiedniemu kształtowi i twardości zmniejszają nacisk na kręgi, a to może powodować nawet całkowite wyeliminowanie bólu szyi. Najważniejsze jest to, że nasze poduszki profilowane zostały wykonane z pianki termoelastycznej, która dopasowuje się do krzywizny naszego ciała. Wszystko to sprawia, że dzięki takiej poduszce znacznie wzrasta jakość Twojego snu, a kolejnego dnia masz więcej energii. Potwierdzeniem jakości wyrobów dostępnych w naszym sklepie internetowym jest certyfikat jakości Oeko Tex Standard 100 klasy I.

Bardzo duże poduszki profilowane – wyroby medyczne dla każdego

Po poduszki profilowane w wybranym rozmiarze powinny sięgnąć przede wszystkim osoby, które na co dzień borykają się z bólem szyi czy też całego kręgosłupa. Odpowiednie podparcie dla odcinka szyjnego sprawia, że Twoje mięśnie się rozluźnią, a ból zniknie lub zmniejszy swoją intensywność. Oczywiście bardzo duże poduszki profilowane to dobry wybór także dla osób, które walczą z odleżynami. Poza tym polecamy tego typu modele również dla tych, którzy po prostu lubią spać na boku i chcą już profilaktycznie zadbać o swój kręgosłup. W naszej ofercie znajdują się poduszki bezpieczne także dla alergików. Zapraszamy do dokonania zakupu i poprawy jakości swojego snu przy pomocy oferowanych przez nas poduszek.