Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Poduszki lateksowe

Jeśli szukasz poduszki, która zapewni Ci zdrowy i wygodny sen przez długie lata, to zainteresuj się poduszkami lateksowymi. Poduszka z lateksu rozkłada nacisk równomiernie i jest dobrym podparciem dla górnych partii kręgosłupa, barków i głowy. Śpij w zdrowej dla ciała pozycji!

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4Poduszki lateksowe

Dlaczego warto wybrać poduszkę lateksową? Jeśli ktoś szuka poduszki, która zapewni mu zdrowy i wygodny sen przez długie lata, to powinien zainteresować się produktami wypełnionymi lateksem. Wytrzymałość lateksu jest już bowiem niemal legendarna i bynajmniej nie jest wymysłem producentów.

Dlaczego warto wybrać poduszkę z lateksu?

Lateks to materiał niezwykle odporny na urazy mechaniczne oraz na działanie czynników środowiskowych. Lateks nie odkształca się i długo zachowuje sprężystość, dzięki czemu poduszka lateksowa przez wiele lat eksploatacji zachowuje swoje pierwotne właściwości jakościowe.

Poduszka lateksowa to zdrowy sen

Komórkowa struktura lateksu zapewnia wnętrzu poduszki dobrą wentylację i sprawne odprowadzanie wilgoci, co przekłada się na suche, przyjemne środowisko snu. Nieprzyjazny dla pleśni oraz bakterii lateks jest higienicznym i bardzo bezpiecznym surowcem, dedykowanym osobom stawiającym na wysokie standardy higieniczne.

Poduszka lateksowa dopasuje się do Twojej pozycji podczas snu

Lateks rozkłada nacisk równomiernie na całej powierzchni, dlatego jest odpowiednim podparciem dla górnych partii kręgosłupa, barków i głowy, które dzięki temu mogą całą noc spoczywać w zdrowej, relaksującej pozycji. Zachowanie właściwej pozycji podczas snu to gwarancja komfortowego wypoczynku oraz wymiernych korzyści dla zdrowia.