Senpo

Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie
Twój koszyk

Kategoria

Cena

Producenci

Sortowanie

Kategoria

pa_rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Poduszki syntetyczne

Jeśli lubimy klasyczne poduszki, ale z jakichś przyczyn musimy zrezygnować z poduszki puchowej, alternatywą może okazać się wybór poduszki syntetycznej.

Wyświetlanie 1–12 z 33 wyników

Wybór odpowiedniej poduszki do spania jest niezmiernie ważnym etapem komponowania idealnego łóżka. Poduszka odgrywa niebagatelną rolę w profilaktyce zdrowego snu, dlatego musi ona bezwzględnie ową profilaktyk wspierać.

Jeśli lubimy klasyczne poduszki, ale z jakichś przyczyn musimy zrezygnować z poduszki puchowej, alternatywą może okazać się wybór poduszki syntetycznej. Dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn rezygnują z naturalnych materiałów wypełniających poduszki, Senpo stworzyło kolekcję poduszek syntetycznych.

Włókniny syntetyczne są wybitnie nieprzyjazne roztoczom oraz nie są podatne na pleśń i grzyby. Poduszki syntetyczne można też prać w wysokich temperaturach, zatem z powodu wysokiej higieniczności polecane są w szczególności alergikom.

Innowacyjne włókniny syntetyczne zapewniają doznania porównywalne do tych, jakich można doświadczyć, korzystając z poduszki puchowej. Sprężyste, lekkie i miękkie zapewniają głowie przyjemne i ciepłe podłoże. Mocno skręcone włókna są niezwykle sprężyste, a ich kanalikowa budowa zapewnia lekkość i doskonałą cyrkulację powietrza. Włókniny syntetyczne pokryte są silikonową apreturą, która chroni przędzę przed ścieraniem oraz wzmacnia jej sprężystość, dzięki temu poduszki na przez długi czas zachowują swój pierwotny stan i przez długi czas użytkowania można cieszyć się miękkim i puchatym wsparciem dla głowy.

Silikonowy wsad zamknięty jest w gustownych i eleganckich poszewkach, wykonanych z gęsto tkanych tkanin. Poduszki cechują się wysoką estetyką wykonania i wykończenia. Gęsty splot tkaniny poszyciowej, nie dopuszcza do przedostawania się do wnętrza poduszki kurzu ani roztoczy, ani nie pozwala też wydostawać się na zewnątrz włókninie.

Poduszki syntetyczne znajdujące się w naszej ofercie są produktami z najwyższej półki. Producenci, z którymi współpracujemy to uznane na rynku i cenione przez klientów marki, znane nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Wszystkie poduszki z naszej oferty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty, niezbędne do potwierdzenia bezpieczeństwa produktu.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!