header_ico Ponad 10 lat doświadczenia
header_ico Zawsze darmowa dostawa
header_ico 13 salonów stacjonarnych

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

  Rozmiar poduszki

   Rodzaj kołdry AMZ

    Rodzaj kołdry Tempur

     Rodzaj kołdry Animex

      Rodzaj kołdry Paradies

       Rodzaj kołdry Senpo

          

        Hilding

        Materace Hilding – Wyspani Mogą Więcej. Jaki jest najlepszy materac do spania? Zobacz najchętniej wybierane: Materac Salsa (wyrób medyczny, 2-piankowy), Materac Flamenco (Multipocket, sprężynowy), Materac Pasodoble (twardy, z matą kokosową), Materac Step (sprężynowy, Flexifoam), Materac Fandango (sprężynowy, 7-strefowy), Materac Rock&Roll (wysokoelastyczny), Materac Rumba (prozdrowotny, 2-piankowy), Materac Makarena (Multipocket, prozdrowotny), Materac Tango (sprężynowy, kieszeniowy) i Materac Zorba (kieszeniowy, 7-strefowy).

        Wyświetlanie 1–12 z 72 wyników        Materace Hilding – Wyspani Mogą Więcej

        Producent materacy Hilding posiada szeroką ofertę komfortowych i wygodnych materacy do spania dla każdego. 

        Jaki jest najlepszy materac do spania? Zobacz najchętniej wybierane: Materac Salsa (prozdrowotny, 2-piankowy), Materac Flamenco (Multipocket, sprężynowy), Materac Pasodoble (twardy, z matą kokosową), Materac Step (sprężynowy, Flexifoam), Materac Fandango (sprężynowy, 7-strefowy), Rock&Roll (wysokoelastyczny), Materac Mambo (pianka Velvet Touch, wysokoelastyczna i termoelastyczna), Materac Rumba (prozdrowotny, 2-piankowy), Materac Makarena (Multipocket, prozdrowotny), Materac Tango (sprężynowy, kieszeniowy) i Materac Zorba (kieszeniowy, 7-strefowy).

        Hilding – Producent Materacy

        Firma Hilding, założona w 1939 r. jako biznes rodzinny rozwinęła się w przedsiębiorstwo działające obecnie w ponad 40 krajach, zatrudniające więcej niż 7000 pracowników i osiągające obrót roczny netto w 2012 roku w wysokości 851 mln Euro.

        Działając pod wybranymi markami podstawowymi oraz pod markami własnych klientów,  Grupa Hilding Anders oferuje materace spełniające wszelkie potrzeby.

        Materace Hilding to niewątpliwie klasa premium wśród materacy. Są produkowane z troską o każdy detal, często zachwycają nie tylko niezwykłymi właściwościami i wysoką jakością wykonania, ale także niesamowitym designem. Każdy z materacy kusi innymi zaletami, a
        wybierając najbardziej optymalny dla siebie, warto wziąć pod uwagę m.in. wiek i budowę ciała użytkownika oraz ulubiony sposób snu. W razie wątpliwości pomocą służą doradcy ze sklepu Senpo.

        Materace Hilding sklep

        Świetnie wyposażony w materace Hilding sklep internetowy Senpo.pl oferuje kilkadziesiąt modeli, które są w stanie zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów. Do najchętniej wybieranych należą m.in. prozdrowotne materace Salsa, Rumba i Makarena, 7-strefowe materace Fandango (sprężynowy) i Zorba (kieszeniowy), wysokoplastyczne materace Rock&Roll i Mambo, sprężynowe materace Flamenco (Multipocket) oraz Step (z pianką Flexifoam), a także twardy materac Hilding Pasodoble z matą kokosową.

        Innowacyjne pokrowce na materace Hilding

        Niezwykła oferta Hilding to także wspaniała kolekcja nowatorskich pokrowców na materace. Są wśród nich m.in. zapewniające dużą przepuszczalność powietrza pokrowce Diamond i Fresh, antyalergiczne pokrowce Medicott i Medicott Velur, unikalny pokrowiec Merced, który gwarantuje odczuwalny efekt masażu, a także pokrowiec Motive, wykonany z innowacyjnej dzianiny zawierającej mikrokapsułki z olejkiem arganowym, zapewniającej niezwykłą jedwabistość i delikatność w dotyku.

        Prozdrowotne materace Curem

        Osobom, które chcą spać zdrowo, głęboko i niezwykle komfortowo poleca się wyjątkowe materace Curem, które zapewniają kręgosłupowi stabilne, optymalne wsparcie, zgodne z jego budową. Z kolei pianka termoplastyczna CureFeel, z której się składają nie tylko reaguje na nacisk ciała użytkownika, ale także automatycznie dopasowuje się do jego aktualnej temperatury. Materace Curem wyróżniają też optymalne właściwości oddychające, a przy tym antyalergiczne. Z jednej strony zapobiegają przegrzaniu, a z drugiej – dobrze utrzymują ciepło.