header_ico Ponad 10 lat doświadczenia
header_ico Zawsze darmowa dostawa
header_ico 13 salonów stacjonarnych

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Rozmiar łóżka

  Rozmiar stelaża

   Rozmiar materaca

   Twardość materaca

   Rozmiar kołdry

    Rozmiar poduszki

     Rodzaj kołdry AMZ

      Rodzaj kołdry Tempur

       Rodzaj kołdry Animex

        Rodzaj kołdry Paradies

         Rodzaj kołdry Senpo

            

          Janpol

          Janpol Fabryka Materacy to renomowany polski producenta, którego sukces płynie z filozofii firmy opartej na założeniu, że od jakości snu zależy reszta naszego życia. Firma JANPOL została wielokrotnie nagrodzona za swoje produkty i zyskała uznanie wśród konsumentów.

           

          Wyświetlanie 1–12 z 37 wyników          Janpol Fabryka Materacy

          Janpol Fabryka Materacy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku materacy. Ponad ćwierć wieku doświadczenia marki, zapewnia klientom doskonałą jakość oraz gwarancję zaspokojenia wszystkich ich potrzeb.

          Materace polskiego producenta to klasa sama w sobie doceniana przez tysiące zadowolonych klientów, o czym może świadczyć fakt, iż przestrzeni lat firma wielokrotnie zostawała laureatem plebiscytów konsumenckich.

          Od 2011 roku Janpol stale znajduje się w czołówce programu Konsumencki Lider Jakości. Asortyment firmy obfituje w nagradzane i wysoko oceniane produkty, a wśród wyróżnionych znajdują się poduszki, akcesoria sypialniane oraz oczywiście materace jak Materac XL – zdobywca Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich w kategorii Meble Tapicerowane Premiery 2019.

          Firma Janpol może się też poszczycić prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez ekspertów, przedstawicieli instytucji medycznych, m.in. Instytutu Matki Dziecka potwierdzającego doskonałą jakość produktów.

          Janpol to jednak nie tylko produkt finalny, to również ogromny szacunek dla klienta, jego potrzeb i zdrowia. Surowce używane do produkcji są bezpieczne dla zdrowia, nie powodują alergii, spełniają polskie i europejskie normy oraz posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakości.

          Materace Janpol