header_ico Ponad 10 lat doświadczenia
header_ico Zawsze darmowa dostawa
header_ico 13 salonów stacjonarnych

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Rozmiar łóżka

  Rozmiar stelaża

   Rozmiar materaca

   Twardość materaca

   Rozmiar kołdry

    Rozmiar poduszki

      Rodzaj kołdry AMZ

       Rodzaj kołdry Tempur

        Rodzaj kołdry Animex

         Rodzaj kołdry Paradies

          Rodzaj kołdry Senpo

             

           Sealy

           ,,Spanie na Sealy jest jak spanie na chmurce” – czołowy slogan firmy Sealy jak najbardziej znajduje zastosowanie w rzeczywistości. Sealy to ekskluzywne produkty, zapewniające niesamowite uczucie komfortu i wygody nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

           Wyświetlanie wszystkich wyników: 11           Wspieranie Ciebie i Twojej rodziny jest sercem każdego produktu Sealy. Nie prowadzisz zwykłego życia, więc nie zasługujesz na zwykłe łóżko. Każdy materac Sealy został zaprojektowany, aby wspierać plecy, ciało i Twoje życie.

           sealy spreżyny tytanowe

           W Sealy wiemy, że każda część ludzkiego ciała wymaga innego rodzaju podparcia. Dlatego też opracowaliśmy technologię Posturepedic™, która zapewnia wsparcie najcięższej części ciała.

           Dzięki 65-letniemu doświadczeniu technologia Posturepedic™ łączy w sobie wysokiej jakości materiały z najnowocześniejszą technologią, oferując głębokie i ukierunkowane podparcie tam, gdzie jest ono najbardziej potrzebne.

           Czym jest Sealy Hybrid?

           sealy gora dol budowa materacaGórna połowa materaca Sealy Hybrid to otulająca ciało, komfortowa pianka żelowa z pamięcią, którą zaprojektowano, aby zapewnić Ci temperaturę optymalną dla głębokiego, relaksującego snu.

           Dolna połowa materaca Sealy Hybrid to dopasowane podparcie dzięki wykorzystaniu opracowanych przez nas sprężyn kieszeniowych.

           Podczas gdy większość materaców jest wykonana z pianki lub sprężyn, Sealy Hybrid pozwala cieszyć się z korzyści obu rozwiązań. Połączenie
           sprężyn i pianki zapewnia równowagę miedzy komfortem a podparciem. Górna połowa składa się z pianki żelowej, dopasowującej się do kształtu ciała i utrzymującej optymalną temperaturę, co pozwala cieszyć się najlepszym możliwym snem w nocy. Dolna połowa zawiera sprężyny
           kieszeniowe, które reagują na każdy ruch przez całą noc, zapewniając podparcie w przytulne wieczory i leniwe poranki.

           sealy zdjęice z dzieckiemPodparcie tam, gdzie tego potrzebujesz
           Technologia CoreSupport™ wzmacnia najbardziej obciążoną, środkową część powierzchni materaca. Dzięki temu zapewnia dodatkowe podparcie i dobrą reakcję na nacisk Twojego ciała

           Idealna temperatura
           Zastosowana technologia Opticool® odprowadza nadmiar ciepła. Pianka żelowa pomaga utrzymać optymalną temperaturę dla komfortowego snu.

           Wzmocnione krawędzie
           Nasz system SolidEdge™ wzmacnia krawędzie materaca Sealy Hybrid,
           dając więcej przestrzeni użytkowej na łóżku, bez ryzyka upadku. Jakkolwiek wstajesz z łóżka, możesz być pewien, że materac Sealy
           zapewni Ci podparcie.

           Trwałe podparcie
           Warstwy pianek żelowych z pamięcią ActiveFlex® zapewniają dopasowanie i trwałość podparcia.

           Zdejmowany pokrowiec
           Wygoda dopełnia jakość. Dlatego dodaliśmy zdejmowane pokrowce, dzięki czemu można je łatwo wyprać i utrzymać w doskonałym stanie.

           Uczucie otulenia
           Nasze pokrowce wykonane są z materiału ForeverFlex®, który nie marszczy się i nie rozciąga, lecz zachowuje elastyczność i otula Twoje ciało podczas snu.

           Sprężyny kieszeniowe
           Sprężyny kieszeniowe gwarantują elastyczne podparcie i ograniczają przenoszenie drgań, dzięki czemu cała rodzina może bezpiecznie wskoczyć do łóżka.

           charakterystyka techniczna Sealy