Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

BabyBjörn

BABYBJÖRN to ceniona na całym świecie rodzinna firma ze Szwecji. Od 1961 roku zajmuje się produkcją akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Ideą założycieli marki – Björna i jego żony Lillemor Jakobson – od momentu jej powstania było tworzenie produktów bezpiecznych, innowacyjnych i najwyższej jakości, które ułatwią codzienne życie dzieciom i ich rodzicom. Światową sławę producent BABYBJÖRN osiągnął dzięki swoim leżaczkom i nosidełkom. W Polsce BABYBJÖRN to przez rodziców maluchów ceniona marka. Nasza firma jest dystrybutorem BABYBJÖRN już kilkanaście lat, z roku na rok przybywa zadowolonych użytkowników produktów tej szwedzkiej marki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2BABYBJÖRN to ceniona na całym świecie rodzinna firma ze Szwecji. Od 1961 roku zajmuje się produkcją akcesoriów dla dzieci i niemowląt. Ideą założycieli marki – Björna i jego żony Lillemor Jakobson – od momentu jej powstania było tworzenie produktów bezpiecznych, innowacyjnych i najwyższej jakości, które ułatwią codzienne życie dzieciom i ich rodzicom.
 
zdj producent Babybjorn
 
Światową sławę producent BABYBJÖRN osiągnął dzięki swoim leżaczkom i nosidełkom. Firma oferuje także kilkanaście innych produktów dla dzieci takich jak kołyska HARMONY, łóżeczko dla dziecka BABY CRIB, łóżeczko turystyczne LIGHT, krzesełko do karmienia HIGH CHAIR, akcesoria do karmienia – śliniaki, fartuszki, zestawy obiadowe, sztućce, kubeczki czy nocniki foteliki, nocniki smart i podesty dla dzieci.
 
zdj opis producenta babybjorn
 
Produkty tej skandynawskiej marki sprzedawane są na całym świecie. W Polsce BABYBJÖRN to przez rodziców maluchów ceniona marka. Nasza firma jest dystrybutorem BABYBJÖRN już kilkanaście lat, z roku na rok przybywa zadowolonych użytkowników produktów tej szwedzkiej marki.
babybjorn producent zdj
 
„Najwyższa jakość, bezpieczeństwo, nowoczesny design oraz innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają rodzicielską codzienność” – opinie o BABYBJÖRN nie zmieniają się od lat. Firma współpracuje z najlepszymi lekarzami dziecięcymi, położnymi oraz psychologami. Ich ekspertyza medyczna jest dla marki bardzo ważna przy tworzeniu nowych rozwiązań i wprowadzaniu nowych produktów. 
 
Babybjorn producent