10 lat doświadczenia Ponad 10 lat doświadczenia
zawsze darmowa dostawa Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

Rodzaj kołdry Senpo

  

Curem

Curem – materace o najwyższej jakości! Osobom, które chcą spać zdrowo, głęboko i niezwykle komfortowo polecamy wyjątkowe materace Curem, które zapewniają kręgosłupowi stabilne, optymalne wsparcie, zgodne z jego budową. 

Materace Curem

Osobom, które chcą spać zdrowo, głęboko i niezwykle komfortowo polecamy wyjątkowe materace Curem, które zapewniają kręgosłupowi stabilne, optymalne wsparcie, zgodne z jego budową.

Technologia w materacach Curem

Innowacyjna technologia wyróżnia materace Curem, które łączą komponenty najnowszej generacji z najlepszymi praktyka stosowanymi przez producenta. Na bazie badań naukowych stworzono efekt synergii między trzema współpracującymi ze sobą piankami: Serene, Visco i Fusion. Unikalne cechy tych pianek uzupełniają się wzajemnie. Dzięki temu możliwe było stworzenie 4 unikatowych modeli materacy Curem: .exe, .log, .reg oraz hybrydowy materac .zip.

Wszystkie modele materacy Curem dostępne są w wytrzymałym i zarazem antybakteryjnym pokrowcu Zeo Case. Dzięki taśmie 3D zwiększono poziom wentylacji i termoregulacji. Wszystkie materace badane i testowane są w Laboratorium Dobrego Snu (Good Night’s SleepLab – Szwajcaria. Zurych).

To co przede wszystkim wyróżnia materace Curem, to wykorzystanie wiedzy i badań naukowych do stworzenia niezwykłej kompozycji elementów, składających się na materac. Cechy główne materacy Curem to:
– 7 stref twardości
– cechy termoregulacji i przewiewności
– innowacyjna pianka Serene z technologią SAT
– pianka Visco z technologią memory foam
– hybrydowa pianka Fusion
– pokrowiec Zeo Case z taśmą 3D
– certyfikat jakości szwajcarskiego instytutu AEH

Co to jest technologia SAT w piance Serene? SAT (Supportive Air Technology) to połączone ze sobą mikrokapsułki, których ilość idzie w miliony. Warstwa pianki w tej technologii niezwykle skutecznie reguluje nacisk, ze względu na charakter kapsułek, które każda indywidualnie wypuszcza nadmiar powietrza, aby dopasować się do nacisku. Dzięki temu pianka Serene ma przewagę nad konwencjonalnymi piankami i memory foam. Takie rozwiązanie zapewnia niespotykany do tej pory komfort użytkowania i ostatecznie spokojny zdrowy sen.

Curem – materace o najwyższej jakości

Marka Curem ma swoją polską siedzibę w Murowanej Goślinie. To tutaj właśnie znajduje się nowoczesna linia produkcyjna oraz magazyn Grupy Hilding Anders. Firma posiada wieloletnią tradycję – ma już prawie 80 lat. Główna siedziba znajduje się w Malmö w Szwecji. W chwili obecnej, marka Hilding Anders jest wiodącym producentem łóżek i materaców w Europie i Azji. Marka Curem jest dla Grupy Hilding Anders marką oferującą flagowe, najwyższe jakościowo modele.