Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie

Cena

Kategoria

Producenci

Hilding

Materace Hilding – Wyspani Mogą Więcej. Jaki jest najlepszy materac do spania? Zobacz najchętniej wybierane: Materac Salsa (prozdrowotny, 2-piankowy), Materac Flamenco (Multipocket, sprężynowy), Materac Pasodoble (twardy, z matą kokosową), Materac Step (sprężynowy, Flexifoam), Materac Fandango (sprężynowy, 7-strefowy), Materac Rock&Roll (wysokoelastyczny), Materac Mambo (pianka Velvet Touch, wysokoelastyczna i termoelastyczna), Materac Rumba (prozdrowotny, 2-piankowy), Materac Makarena (Multipocket, prozdrowotny), Materac Tango (sprężynowy, kieszeniowy) i Materac Zorba (kieszeniowy, 7-strefowy).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Materace Hilding – Wyspani Mogą Więcej

Producent materacy Hilding posiada szeroką ofertę komfortowych i wygodnych materacy do spania dla każdego. 

Jaki jest najlepszy materac do spania? Zobacz najchętniej wybierane: Materac Salsa (prozdrowotny, 2-piankowy), Materac Flamenco (Multipocket, sprężynowy), Materac Pasodoble (twardy, z matą kokosową), Materac Step (sprężynowy, Flexifoam), Materac Fandango (sprężynowy, 7-strefowy), Rock&Roll (wysokoelastyczny), Materac Mambo (pianka Velvet Touch, wysokoelastyczna i termoelastyczna), Materac Rumba (prozdrowotny, 2-piankowy), Materac Makarena (Multipocket, prozdrowotny), Materac Tango (sprężynowy, kieszeniowy) i Materac Zorba (kieszeniowy, 7-strefowy).

Hilding – Producent Materacy

Firma Hilding, założona w 1939 r. jako biznes rodzinny rozwinęła się w przedsiębiorstwo działające obecnie w ponad 40 krajach, zatrudniające więcej niż 7000 pracowników i osiągające obrót roczny netto w 2012 roku w wysokości 851 mln Euro.

Działając pod wybranymi markami podstawowymi oraz pod markami własnych klientów,  Grupa Hilding Anders oferuje materace spełniające wszelkie potrzeby.

Materace Hilding to niewątpliwie klasa premium wśród materacy. Są produkowane z troską o każdy detal, często zachwycają nie tylko niezwykłymi właściwościami i wysoką jakością wykonania, ale także niesamowitym designem. Każdy z materacy kusi innymi zaletami, a
wybierając najbardziej optymalny dla siebie, warto wziąć pod uwagę m.in. wiek i budowę ciała użytkownika oraz ulubiony sposób snu. W razie wątpliwości pomocą służą doradcy ze sklepu Senpo.

Materace Hilding sklep

Świetnie wyposażony w materace Hilding sklep internetowy Senpo.pl oferuje kilkadziesiąt modeli, które są w stanie zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów. Do najchętniej wybieranych należą m.in. prozdrowotne materace Salsa, Rumba i Makarena, 7-strefowe materace Fandango (sprężynowy) i Zorba (kieszeniowy), wysokoplastyczne materace Rock&Roll i Mambo, sprężynowe materace Flamenco (Multipocket) oraz Step (z pianką Flexifoam), a także twardy materac Hilding Pasodoble z matą kokosową.

Innowacyjne pokrowce na materace Hilding

Niezwykła oferta Hilding to także wspaniała kolekcja nowatorskich pokrowców na materace. Są wśród nich m.in. zapewniające dużą przepuszczalność powietrza pokrowce Diamond i Fresh, antyalergiczne pokrowce Medicott i Medicott Velur, unikalny pokrowiec Merced, który gwarantuje odczuwalny efekt masażu, a także pokrowiec Motive, wykonany z innowacyjnej dzianiny zawierającej mikrokapsułki z olejkiem arganowym, zapewniającej niezwykłą jedwabistość i delikatność w dotyku.

Prozdrowotne materace Curem

Osobom, które chcą spać zdrowo, głęboko i niezwykle komfortowo poleca się wyjątkowe materace Curem, które zapewniają kręgosłupowi stabilne, optymalne wsparcie, zgodne z jego budową. Z kolei pianka termoplastyczna CureFeel, z której się składają nie tylko reaguje na nacisk ciała użytkownika, ale także automatycznie dopasowuje się do jego aktualnej temperatury. Materace Curem wyróżniają też optymalne właściwości oddychające, a przy tym antyalergiczne. Z jednej strony zapobiegają przegrzaniu, a z drugiej – dobrze utrzymują ciepło.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!