Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

  Rozmiar materaca

  Rozmiar kołdry

   Twardość materaca

   Magniflex

   Magniflex – Włoska firma działająca od 60 lat skupiająca swoją działalność na zdrowym śnie. Magniflex dostarcza swoje materace na liczne rynki, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Dziennie produkuje ona około 10000 świetnej jakości materacy. Wkłada wiele pracy, aby ich produkty przyczyniły się do ochrony środowiska. Ich produkty tworzone są przy użyciu naturalnych materiałów i całkowicie pozbawionych jakichkolwiek szkodliwych substancji.

   Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników   Magniflex – Światowy  lider w dziedzinie zdrowego snu

   Firma Magniflex buduje swoją jakość przez 60 lat i w tym czasie zdobyła znaczącą pozycję w dziedzinie zdrowego snu. 

   Eksportuje na 100 rynków światowych

   Firma dostarcza szeroką gamę produktów na liczne rynki, zarówno krajowe, jak i zagraniczne. Włoskie materace Magniflex spełniają wysokie wymagania klientów różnych kultur i potrzeb, z jednym wspólnym celem: zapewnienie dobrego samopoczucia, relaksu i najwyższej jakości wypoczynku.

   Dynamicznie rozwijająca się firma

   Właściciel marki Magniflex, firma Alessanderx, został uznany za jedną z 500 najdynamiczniej rozwijających się firm w Europie dzięki ciągłym innowacjom i działaniom na 100 różnych rynkach krajowych, gdzie prezentuje się nie tylko na wystawach i targach, ale także poprzez ekskluzywne salony w głównych światowych metropoliach.

   Magniflex dba o ochronę środowiska

   Ochrona środowiska ma zasadnicze znaczenie dla dobrobytu człowieka i musi być poparta ustalonymi standardami procesów produkcyjnych. Gwarantujemy, że przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby zapewnić poprawę jakości środowiska i nieustannie opracowujemy nowe rozwiązania, nowe systemy i dobór materiałów ze źródeł naturalnych, całkowicie pozbawionych jakichkolwiek szkodliwych substancji.

   Certyfikaty

    

    – MADE IN ITALY
   – ACA
   – ISO
   – OEKO TEX
   – GOTS
   – Certyfikat zgodności CE
   – Medical Device Class 1
   – ISO 9001
    

    

   Produkty wykonane z naturalnych materiałów

   Magniflex, aby dbać o środowisko używa do swoich produktów naturalnych materiałów.

   Jedwab należy do najlepszych i najtrwalszych włókien naturalnych. Ma dużą wytrzymałość mechaniczną i elastyczność, a mimo to pozostaje miękki i przyjemny w dotyku. Jedwab to jedna z najpopularniejszych tkanin na świecie, ponieważ ma doskonałe właściwości termoaktywne. Ogrzewa w zimie i przyjemnie chłodzi latem. 
   Wiskoza to naturalna, delikatna tkanina z oczyszczonej celulozy, przyjemna w dotyku. Doskonale odprowadza i odparowuje wilgoć, dzięki czemu materac jest higieniczny i oddycha. 
   Wełna owcza ma doskonałe właściwości termoaktywne, fantastyczną przewiewność i zdolność do doskonałej absorpcji nadmiaru wilgoci. Dzięki temu pozostawia skórę suchą i utrzymuje stałą temperaturę ciała podczas odpoczynku.