Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa
Salony stacjonarne - otwarte

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

  

Promocje i wyprzedaż

Sprawdź nasze okazje! W atrakcyjnych cenach łóżka, materace, kołdry, poduszki, stelaże i akcesoria! Produkty nowe, poeskpozycjne, końcówki serii! Wietrzenie magazynów, outlet, wyprzedaże Black WEEK, BLACK FRIDAY oraz aktualne promocje producentów w najlepszych cenach! 

Wyświetlanie 1–12 z 54 wynikówZapraszamy do zakupu produktów nowych z obniżką cen oraz z wyprzedaży. W tej sekcji dodajemy pełnowartościowe produkty, które są nowe, pochodzą z końcówek serii, są towarami powystawowymi lub posiadają delikatny defekt. Więcej szczegółów w opisie przedmiotu i pod nr tel: 535-635-716.

Sprawdź akcje promocyjne!

 • Łóżko Infiniti z rabatem -5%
  Łóżko Infiniti kupisz z rabatem -5%. Promocja trwa od 1.12 do 31.12.2021 r. i nie łączy się z innymi ofertami. Obowiązuje wyłącznie przy zakupach przez sklep www.senpo.pl.  
 • Promocja Janpol -18% na materace
  Wybrane materace marki Janpol z rabatem -18%. Promocja obowiązuje od 15.11 do 12.12.2021 r. nie dotyczy produktów objętych innymi promocjami. Dotyczy materacy: Hebe, Julia, Moon, Palma i Pulse Elegant.   Materace:
 • -20% na wszystkie produkty Tempur
  Promocja obowiązuje od 16 do 30 listopada 2021 r. Rabat -20% obejmuje wszystkie produkty marki Tempur, nie dotyczy produktów objętych innymi ofertami. Zobacz produkty
 • Materace Sealy -20%
  Wybrane materace marki Sealy kupisz z rabatem -20% Promocja obowiązuje 1 – 30.11.2021 r. Dotyczy materacy: Hybrid Style, Classic, Stellar, Majestic i Prestige. Nie dotyczy produktów objętych innymi promocjami, rabatami.      
 • Łóżko Kantana w promocji -5%
  Łóżko Kantana w wersji ramowej i kontynentalnej z rabatem -5%. Promocja trwa od 1.11 do 30.11.2021 r. i nie łączy się z innymi ofertami. Obowiązuje wyłącznie przy zakupach przez sklep www.senpo.pl.   Łóżka na zamówienie   Łóżka dostępne od ręki

Zobacz wszystkie promocje i okazje