Senpo

Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo

Kategoria

Cena

Producenci

Sortowanie

Kategoria

Rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Letnie

W kołdrach puchowych, przeznaczonych na letnie noce ilość wsadu jest wystarczająca do zapewnienia optymalnej temperatury snu nawet w upalną, letnią noc.

Wyświetlanie wszystkich 10 wyników

W kołdrach puchowych, przeznaczonych na letnie noce ilość wsadu jest wystarczająca do zapewnienia optymalnej temperatury snu nawet w upalną, letnią noc.

Oferta kołder letnich naturalnych, dostępnych w naszym sklepie, to kolekcja wyjątkowych produktów, które nie zawiodą nawet tych klientów, którzy poszukują najwyższych standardów. W kołdrach puchowych, przeznaczonych na letnie noce ilość wsadu jest wystarczająca do zapewnienia optymalnej temperatury snu nawet w upalną, letnią noc.

Dlaczego na lato warto wybrać kołdrę puchową? Puch jest surowcem pochodzenia zwierzęcego, stąd też jego niezwykłe właściwości termoregulacyjne. Gdy otoczenie jest zimne, puch się kurczy i ściślej otula gęsie ciało, gdy temperatura wzrasta, puch się rozkurcza. Puch zamknięty w kołdrze zachowuje się tak samo, zatem przy odpowiednim wyborze grubości kołdry, nie ma groźby przegrzania się organizmu, ani jego wychłodzenia.

Puch zastosowany w kolekcji letnich kołder naturalnych jest starannie wyselekcjonowany i prany przy użyciu specjalistycznych środków oraz suszony w bardzo wysokich temperaturach. Puch wysuszony w temperaturze powyżej 100 stopni °C jest nie tylko pozbawiony zarodników pleśni, ale także wysterylizowany. Wysoka temperatura sterylizacji pozbawia puch charakterystycznego zapachu, czyniąc go zupełnie bezzapachowym. Wsad naszych kołder naturalnych jest produktem absolutnie czystym, nieuczulającym oraz spełniającym najwyższe standardy higieniczne.

Wbrew powszechnie utartej opinii, kołdra puchowa nadaje się także dla alergika. Dzieje się tak za sprawą wyjątkowych tkanin wsypowych oraz nowoczesnych technologii szycia kołder. Gęsty splot tkaniny zapewnia czystość wnętrzu kołdry, ale też nie dopuszcza do wydostawania się puchu na zewnątrz. Kołdry szyte są tzw. gorącym szwem, czyli po zszyciu szew jest uszczelniany specjalistycznym klejem.

Producenci kołder, poza zachowaniem wysokiej czystości produktów dbają również o ich design, zatem wszystkie wyroby cechują się wysoką precyzją wykonania. Dbałość o detale i estetykę wykończenia jest cechą szczególną markowych produkcji, dlatego nasze kołdry, eleganckie, miękkie i przyjemne w dotyku sprawią radość nie tylko swoimi właściwościami użytkowymi, ale też efektowną prezencją.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!