Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Rozmiar kołdry

Twardość materaca

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Paradies

Stelaże do łóżek

Stelaże do łóżek – W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć: proste stelaże bez regulacji, stelaże regulowane ręcznie ,a także znacznie podnoszące komfort stelaże regulowane elektrycznie (pilotem), a także stelaże do łóżka podnoszone z boku. Innowacyjne stelaże talerzowe cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli nie wiesz, jaki wybrać stelaż do łóżka – skontaktuj się z nami – pomożemy!

Wyświetlanie 1–12 z 29 wynikówStelaże do łóżek pod materac

Stelaże do łóżek w ofercie sklepu internetowego SENPO to proste stelaże bez regulacji, stelaże regulowane ręcznie, a także znacznie podnoszące komfort stelaże regulowane elektrycznie (pilotem), a także stelaże otwierane z boku. 

Innowacyjne stelaże talerzowe cieszą się coraz większą popularnością.

Stelaże do łóżek dostępne są w standardowych rozmiarach 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200 oraz inne nietypowe rozmiary – na zamówienie. 

Do łóżek 160×200, 180×200, 200×200 dobiera się dwa stelaże a nie pojedynczy, czyli np. 2 stelaże 80×200 do łóżka 160×200.

Nie wiesz, jaki wybrać stelaż do łóżka?
Skontaktuj się z nami – pomożemy!

Stelaże bez regulacji

Proste stelaże bez regulacji zapewniają stabilne i równomierne podparcie, a sprężyste listwy gwarantują doskonałą współpracę z każdym materacem. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się innowacyjne stelaże talerzowe.

Stelaże regulowane ręcznie

Stelaże regulowane ręcznie to propozycja dla dwóch grup osób. Tych całkowicie zdrowych, którzy poszukują wyższego komfortu snu a także są zainteresowani profilaktyką prozdrowotną. Drugą grupę stanowią osoby ze schorzeniami, dla których zalecana jest inna pozycja snu niż na płasko.

Stelaże regulowane elektrycznie

Decydując się na stelaż regulowany elektrycznie, wybierasz najwyższy komfort snu i wypoczynku w swoim łóżku. Za pomocą pilota w prosty sposób dostosujesz ułożenie podgłówka i podnóżka tak, żeby było Ci najwygodniej.

Odpowiednio dobrany stelaż do łóżka to niezbędny element komfortowego snu. W naszej ofercie znajdują się wysokojakościowe i dostępne w każdym rozmiarze, stelaże do łóżka. Oferujemy duży stelaż do łóżka 160×200, a także stelaż do łóżka podnoszony, dzięki któremu łóżko można zaopatrzyć także w pojemnik do przechowywania pościeli.

 

Sprawdź naszą ofertę łóżek sypialnianych oraz nóg do łóżka.