header_ico Ponad 10 lat doświadczenia
header_ico Zawsze darmowa dostawa
header_ico 13 salonów stacjonarnych

Filtruj oferty:

pokaż pomocnika bloków

Producenci

Rozmiar łóżka

Rozmiar stelaża

Rozmiar materaca

Twardość materaca

Rozmiar kołdry

Rozmiar poduszki

Rodzaj kołdry AMZ

Rodzaj kołdry Tempur

Rodzaj kołdry Animex

Rodzaj kołdry Paradies

Rodzaj kołdry Senpo

  

Stelaże do łóżka

Stelaże do łóżek – W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć: proste stelaże bez regulacji, stelaże regulowane ręcznie ,a także znacznie podnoszące komfort stelaże regulowane elektrycznie (pilotem) a także stelaże otwierane z boku. Innowacyjne stelaże talerzowe cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli nie wiesz, jaki wybrać stelaż – skontaktuj się z nami – pomożemy!

Wyświetlanie 1–12 z 31 wynikówStelaże do łóżek pod materac

Stelaże do łóżek w ofercie sklepu internetowego SENPO to proste stelaże bez regulacji, stelaże regulowane ręcznie a także znacznie podnoszące komfort stelaże regulowane elektrycznie (pilotem) a także stelaże otwierane z boku. 

Innowacyjne stelaże talerzowe cieszą się coraz większą popularnością.

Stelaże do łóżek dostępne są w standardowych rozmiarach 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200 oraz inne nietypowe rozmiary – na zamówienie. 

Do łóżek 160×200, 180×200, 200×200 dobiera się dwa stelaże a nie pojedynczy, czyli np. 2 stelaże 80×200 do łóżka 160×200.

Jeśli nie wiesz, jaki wybrać stelaż do łóżka?
Skontaktuj się z nami – pomożemy!

Stelaże bez regulacji

Proste stelaże bez regulacji zapewniają stabilne i równomierne podparcie, a sprężyste listwy gwarantują doskonałą współpracę z każdym materacem. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się innowacyjne stelaże talerzowe.

Stelaże regulowane ręcznie

Stelaże regulowane ręcznie to propozycja dla dwóch grup osób. Tych całkowicie zdrowych, którzy poszukują wyższego komfortu snu a także są zainteresowani profilaktyką prozdrowotną. Drugą grupę stanowią osoby ze schorzeniami, dla których zalecana jest inna pozycja snu niż na płasko.

Stelaże regulowane elektrycznie

Decydując się na stelaż regulowany elektrycznie, wybierasz najwyższy komfort snu i wypoczynku w swoim łóżku. Za pomocą pilota w prosty sposób dostosujesz ułożenie podgłówka i podnóżka tak, żeby było Ci najwygodniej.