Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie

Cena

Kategoria

Twardość materaca

Producenci

Rozmiar

Stelaże

Stelaże do łóżek – W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć: proste stelaże bez regulacji, stelaże regulowane ręcznie ,a także znacznie podnoszące komfort stelaże regulowane elektrycznie (pilotem) a także stelaże otwierane z boku. Innowacyjne stelaże talerzowe cieszą się coraz większą popularnością. Jeśli nie wiesz, jaki wybrać stelaż – skontaktuj się z nami – pomożemy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Stelaże do łóżek pod materac

Stelaże do łóżek w ofercie sklepu internetowego SENPO to proste stelaże bez regulacji, stelaże regulowane ręcznie a także znacznie podnoszące komfort stelaże regulowane elektrycznie (pilotem) a także stelaże otwierane z boku. 

Innowacyjne stelaże talerzowe cieszą się coraz większą popularnością.

Stelaże do łóżek dostępne są w standardowych rozmiarach 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200 oraz inne nietypowe rozmiary – na zamówienie. 

Do łóżek 160×200, 180×200, 200×200 dobiera się dwa stelaże a nie pojedynczy, czyli np. 2 stelaże 80×200 do łóżka 160×200.

Jeśli nie wiesz, jaki wybrać stelaż do łóżka?
Skontaktuj się z nami – pomożemy!

Stelaże bez regulacji

Proste stelaże bez regulacji zapewniają stabilne i równomierne podparcie, a sprężyste listwy gwarantują doskonałą współpracę z każdym materacem. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się innowacyjne stelaże talerzowe.

Stelaże regulowane ręcznie

Stelaże regulowane ręcznie to propozycja dla dwóch grup osób. Tych całkowicie zdrowych, którzy poszukują wyższego komfortu snu a także są zainteresowani profilaktyką prozdrowotną. Drugą grupę stanowią osoby ze schorzeniami, dla których zalecana jest inna pozycja snu niż na płasko.

Stelaże regulowane elektrycznie

Decydując się na stelaż regulowany elektrycznie, wybierasz najwyższy komfort snu i wypoczynku w swoim łóżku. Za pomocą pilota w prosty sposób dostosujesz ułożenie podgłówka i podnóżka tak, żeby było Ci najwygodniej.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!