Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Stelaże 90x200

Stelaże 90×200 pasują do standardowych łóżek jednoosobowych 90×200 lub łóżek podwójnych 180×200.

Stelaże 90×200 wykonane są z najwyższej jakości materiałów i surowców. Produkty zapewniają odpowiednie podparcie materaca na całej jego powierzchni oraz pełen komfort użytkowania. Stelaże z naszej oferty zalecane są pod wszystkie rodzaje materacy. W ofercie dostępne również modele z możliwością regulacji. 

Wyświetlanie 1–12 z 24 wynikówStelaże do łóżek 90×200

Oferujemy starannie dobrane stelaże 90×200, które zapewniają najwyższy komfort snu. Wśród asortymentu każdy znajdzie stelaż dopasowany do konkretnego typu materaca oraz własnych potrzeb i oczekiwań. Wszystkie stelaże zostały wykonane z materiałów, które gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza, co chroni materac przed pojawieniem się pleśni. Przejrzyj dostępne modele  i dopasuj idealny stelaż do swojej sypialni.

Nowoczesne stelaże 90×200

Stelaże 90×200 dopasowane są do standardowych łóżek jednoosobowych o tym samym rozmiarze. Dobrze sprawdzą się również do dużych łóżek dwuosobowych 180×200. 2 oddzielne stelaże w podwójnym łóżku zapewniają partnerom możliwość indywidualnego dopasowywania stopnia twardości materaca oraz pozycji podczas snu (gdy wybiorą stelaż regulowany).

Stelaże drewniane wykonywane są z elastycznych listewek bukowych lub brzozowych. Drewno bukowe płynnie ugina się pod naciskiem, dlatego doskonale sprawdza się do produkcji stelaży typu flex. Dostępne są modele z różną ilością listewek – od ich zagęszczenia uzależniona jest trwałość całej konstrukcji (im więcej listewek, tym stelaż wolniej się odkształca).

Polecamy również nowoczesne stelaże talerzowe, które posiadają strefy twardości dopasowane do nacisku wywieranego przez poszczególne odcinki ciała. Takie stelaże doskonale sprawdzą się do materacy 7-strefowych. Wspierają poparcie punktowe gwarantowane przez nowoczesny materac piankowy. Głowa i stopy są lżejsze niż tułów czy uda. Najwyższy nacisk występuje w obrębie barków i bioder. Podzielenie materaca i stelaża na strefy twardości zapewnia najwyższy komfort snu.

Stelaże 90×200 do materacy piankowych i sprężynowych

Elastyczne stelaże bez regulacji tworzą dobry duet z każdym typem materaca. Można je łączyć z klasycznymi materacami sprężynowymi, kieszeniowymi czy MultiPocket. Dobrze będą jednak pracować także z nowoczesnym materacem piankowym. Taki stelaż sprawdzi się dla osób, które mniej czasu spędzają w łóżku i nie chcą podnosić strefy głowy czy nóg.

Dla bardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy materace z regulacją ręczną. Można tutaj podnosić odcinek głowy i stóp, co pozwoli wygodnie czytać lub oglądać telewizję w łóżku. Uniesienie nóg dobrze sprawdza się, gdy chcemy przynieść ulgę przeciążonym lub spuchniętym łydkom (taka pozycja poprawia krążenie krwi w kończynach). Stelaże regulowane ręcznie idealnie sprawdzą się w duecie z materacami lateksowymi, wysokokoelastycznymi i termoelastycznymi. Dopuszczalne jest łączenie ich z materacem kieszeniowym.

Stelaże 90×200 sterowane elektrycznie

Stelaże ze sterowaniem elektrycznym to najnowocześniejsze rozwiązanie. Takie konstrukcje steruje się za pośrednictwem pilota. W podstawowych modelach można unosić strefę głowy i nóg, ale obecnie dostępne są także innowacyjne rozwiązania pozwalające na unoszenie innych stref, co pozwala użytkownikom znaleźć najwygodniejszą pozycję do wypoczynku.  Stelaże sterowane elektrycznie stosuje się do materacy termoelastycznych i wysokoelastycznych.

Polecamy też stelaże 140×200 do łóżek dwuosobowych, a także drewniane i chromowane nóżki do łóżek.