Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie
Twój koszyk

Kategoria

Cena

Producenci

Sortowanie

Kategoria


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/materac/domains/senpo.pl/public_html/wp-includes/option.php on line 33

pa_rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Bez regulacji

Proste stelaże bez regulacji zapewniają stabilne i równomierne podparcie, a sprężyste listwy gwarantują doskonałą współpracę z każdym materacem. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się innowacyjne stelaże talerzowe. Zobacz także: Jaki wybrać stelaż pod materac. Poradnik.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Stelaże bez regulacji

Proste stelaże bez regulacji zapewniają stabilne i równomierne podparcie, a sprężyste listwy gwarantują doskonałą współpracę z każdym materacem. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się innowacyjne stelaże talerzowe.

Stelaże bez regulacji, zwane też stelażami statycznymi, polecane są do wszystkich typów materacy. To klasyczna i najprostsza konstrukcja, jaką można spotkać w większości łóżek. Jeśli łóżko nie musi spełniać szczególnych wymagań, spowodowanych np. chorobą, właściwie dobrany, prosty stelaż bez regulacji, zapewni odpowiednio wygodny sen.

Od stelaży regulowanych manualnie i elektrycznie stelaże bez regulacji różnią się jedynie tym, że ich pozycja jest stała i aby móc przebywać w łóżku w pozycji siedzącej lub chcąc unieść wyżej nogi, trzeba się zaopatrzyć w dodatkowe poduszki, poza tym zapewniają identyczny komfort snu, jak stelaże regulowane.

Oferowane przez nas stelaże bez regulacji wykonane są z wysokogatunkowego drewna bukowego lub drewna pochodzącego z brzozy syberyjskiej. Oba gatunki drzew wykorzystywane są do produkcji stelaży, gdyż oba są bardzo wytrzymałe i można nadać im wyjątkową elastyczność. Solidne ramy stelaży zapewniają stabilne i równomierne podparcie, a sprężyste listwy gwarantują doskonałą współpracę z każdym materacem, jaki się na nich znajdzie. Każda z listew osadzona jest w kauczukowym uchwycie, który zabezpiecza ją przed ścieraniem oraz wycisza jej pracę.

Gęsto umieszczone listwy, w większości stelaży wyposażono w mechanizm regulacji stopnia twardości, współpracujący ze strefami w materacu lub je tworzącymi, jeśli materac takowych nie posiada. Dzięki regulacji twardości można dopasować miękkość materaca do indywidualnych potrzeb. Jest to bardzo przydatna funkcja, gdyż materac kupujemy raz na kilka lat, a nasze indywidualne potrzeby mogą w międzyczasie, pod wpływem rozmaitych czynników, ulec zmianom. To, oraz inne innowacyjne udogodnienia, zastosowane w stelażach bez regulacji sprawiają, że możemy Państwu zaoferować produkt doskonałej jakości, spełniający wymagania szerokiej grupy klientów.

Stelaże talerzowe

Wśród stelaży bez regulacji, znajdą Państwo także nowoczesne stelaże talerzowe, których konstrukcja oparta jest nie na listwach a na talerzykach o konstrukcji plastra miodu. Dzięki umieszczeniu ich w sprężynujących uchwytach, stelaż jest w stanie zapewnić wymaganą elastyczność.

To innowacyjne rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!