Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Stelaże regulowane elektrycznie

Decydując się na stelaż regulowany elektrycznie, wybierasz najwyższy komfort snu i wypoczynku w swoim łóżku. Za pomocą pilota w prosty sposób dostosujesz ułożenie podgłówka i podnóżka tak, żeby było Ci najwygodniej. Zobacz także: Jaki wybrać stelaż pod materac. Poradnik.

 
 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10Stelaże do łóżek regulowane elektrycznie

Decydując się na stelaż regulowany elektrycznie, wybierasz najwyższy komfort snu i wypoczynku w swoim łóżku. Za pomocą pilota w prosty sposób dostosujesz ułożenie podgłówka i podnóżka tak, żeby było Ci najwygodniej.

W skład kolekcji stelaży regulowanych elektrycznie w sklepie internetowym SENPO wchodzą modele dedykowane osobom stawiającym na najwyższy komfort snu. Polecane są one również osobom starszym oraz wszystkim, którzy borykają się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa.

Stelaże elektryczne do łóżek to arystokracja wśród stelaży. Zapewniają one bowiem najwyższy z możliwych, komfort korzystania z łóżka.

Dzięki silnikom sterowanym pilotem można ustawić stelaż w dowolnej pozycji bez angażowania pracy mięśni. Kąty łamania płaszczyzn pozwalają uzyskać podłoże idealnie dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb. Stelaż elektryczny pozwala na uniesienie podgłówka, kolan i stóp do pożądanej przez użytkownika wysokości.

Jest to doskonała opcja dla każdego, kto lubi w sypialni oglądać TV, czytać czy korzystać z laptopa. Wysokie uniesienie stóp i kolan pozwala usprawnić krążenie krwi i odpocząć nogom po ciężkim dniu.

Stelaże do łóżek regulowane elektrycznie zyskały rangę medycznych.

Warto zatem zwrócić uwagę na ich zalety rehabilitacyjne, które są niezbędne w przypadku osób chorych. Znakomicie spełniają swe zadanie w sytuacjach, gdy korzysta z nich osoba obłożnie chora lub znajdująca się w okresie rekonwalescencji. Możliwość znacznych korekt podłoża idealnie wspomaga pracę materacy stosowanych w profilaktyce przeciwodleżynowej.

Stelaże regulowane elektrycznie dostępne w naszej ofercie, zbudowane są z elastycznych listew bukowych lub listewek z brzozy syberyjskiej. Oba rodzaje drewna znane są z wyjątkowej wytrzymałości i elastyczności, i każde z nich zapewnia porównywalny rodzaj komfortu. Stelaże wzbogacone zostały o strefy twardości współpracujące ze strefami w materacu.

Jeśli natomiast materac nie posiada stref twardości, stelaż pomaga je stworzyć. Listwy umieszczone są w drewnianej ramie, która zapewnia stelażowi stabilność. Każda z listewek natomiast, osadzona jest w kauczukowym uchwycie, którego zadaniem jest ochronić listewkę przez zbyt szybką eksploatacją oraz zapewnienie cichej pracy listew.

Cicho pracują także silniki stelaży, dzięki czemu komfort korzystania z dobrodziejstw silników nie zakłóca snu partnera.

Decydując się na stelaż do łóżka regulowany elektrycznie, wybierasz najwyższy komfort snu i wypoczynku.

Zobacz także: Jaki wybrać stelaż pod materac. Poradnik.