Skontaktuj się z naszą obsługą
Facebook - Senpo
Instagram - Senpo
[ivory-search id="16775" title="Default Search Form"]
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Logowanie

Kategoria

Cena

Producenci

Sortowanie

Kategoria


Warning: trim() expects parameter 1 to be string, array given in /home/materac/domains/senpo.pl/public_html/wp-includes/option.php on line 33

rozmiar

Twardość

Producenci

Cena

Dodatkowe

Regulowane elektrycznie

Decydując się na stelaż regulowany elektrycznie, wybierasz najwyższy komfort snu i wypoczynku w swoim łóżku. Za pomocą pilota w prosty sposób dostosujesz ułożenie podgłówka i podnóżka tak, żeby było Ci najwygodniej. Zobacz także: Jaki wybrać stelaż pod materac. Poradnik.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Stelaże regulowane elektrycznie

Decydując się na stelaż regulowany elektrycznie, wybierasz najwyższy komfort snu i wypoczynku w swoim łóżku. Za pomocą pilota w prosty sposób dostosujesz ułożenie podgłówka i podnóżka tak, żeby było Ci najwygodniej.

W skład kolekcji stelaży regulowanych elektrycznie w sklepie internetowym SENPO wchodzą modele dedykowane osobom stawiającym na najwyższy komfort snu. Polecane są one również osobom starszym oraz wszystkim, którzy borykają się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa.

Stelaże elektryczne to arystokracja wśród stelaży. Zapewniają one bowiem najwyższy z możliwych, komfort korzystania z łóżka.

Dzięki silnikom sterowanym pilotem można ustawić stelaż w dowolnej pozycji bez angażowania pracy mięśni. Kąty łamania płaszczyzn pozwalają uzyskać podłoże idealnie dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb. Stelaż elektryczny pozwala na uniesienie podgłówka, kolan i stóp do pożądanej przez użytkownika wysokości.

Jest to doskonała opcja dla każdego, kto lubi w sypialni oglądać TV, czytać czy korzystać z laptopa. Wysokie uniesienie stóp i kolan pozwala usprawnić krążenie krwi i odpocząć nogom po ciężkim dniu.

Stelaże regulowane elektrycznie zyskały rangę medycznych.

Warto zatem zwrócić uwagę na ich zalety rehabilitacyjne, które są niezbędne w przypadku osób chorych. Znakomicie spełniają swe zadanie w sytuacjach, gdy korzysta z nich osoba obłożnie chora lub znajdująca się w okresie rekonwalescencji. Możliwość znacznych korekt podłoża idealnie wspomaga pracę materacy stosowanych w profilaktyce przeciwodleżynowej.

Stelaże regulowane elektrycznie dostępne w naszej ofercie, zbudowane są z elastycznych listew bukowych lub listewek z brzozy syberyjskiej. Oba rodzaje drewna znane są z wyjątkowej wytrzymałości i elastyczności, i każde z nich zapewnia porównywalny rodzaj komfortu. Stelaże wzbogacone zostały o strefy twardości współpracujące ze strefami w materacu.

Jeśli natomiast materac nie posiada stref twardości, stelaż pomaga je stworzyć. Listwy umieszczone są w drewnianej ramie, która zapewnia stelażowi stabilność. Każda z listewek natomiast, osadzona jest w kauczukowym uchwycie, którego zadaniem jest ochronić listewkę przez zbyt szybką eksploatacją oraz zapewnienie cichej pracy listew.

Cicho pracują także silniki stelaży, dzięki czemu komfort korzystania z dobrodziejstw silników nie zakłóca snu partnera.

Decydując się na stelaż regulowany elektrycznie, wybierasz najwyższy komfort snu i wypoczynku.

Zobacz także: Jaki wybrać stelaż pod materac. Poradnik.

Nie wiesz jaki wybrać materac? Napisz lub zadzwoń!