Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Technogel

Marka Technogel została założona we Włoszech w 1990 roku, kiedy Massimo Losio założył Royal Medica w celu użycia opatentowanego żelu do złagodzenia dyskomfortu osób siedzących na wózku inwalidzkim lub w łóżku szpitalnym, skupiając się w ten sposób na produkcji poduszek. przeciwodleżynowe. Początkowo produkowano poduszki do siedzeń, podłokietników i ergonomicznych akcesoriów do biura.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7technogel producent opis

Poduszki

Technologia Technogel® uformowana bezproblemowo z pianką memory w innowacyjnej, oddychającej konstrukcji jest dostępna w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu uzyskujesz najwygodniejsze podparcie głowy i szyi. Teraz to fajna poduszka!

Regulacja termiczna

Dzięki wysokiej przewodności cieplnej obniża temperaturę ciała w punktach kontaktu nawet o 1°C. Technogel to nie tylko pianki, które transportują i rozpraszają ciepło i wilgoć z Twojego ciała, zapewniając Ci komfort i swobodę. A oto więcej dobrych wiadomości. Według niektórych badań naukowych obniżenie temperatury skóry zmniejsza zapotrzebowanie tkanek na tlen, oferując znaczne korzyści dokładnie tam, gdzie krążenie jest słabe z powodu ciśnienia. Niektóre ośrodki badań snu na całym świecie również podkreśliły związek między temperaturą a wydajnością snu. Im przyjemniejsza temperatura ciała, tym głębszy sen.

Trwałość

Mówienie o regenerujących i odmładzających właściwościach materacy Technogel jest łatwe. Ale chcieliśmy to wypróbować. Aby zrozumieć, w jaki sposób nocny sen na Technogel® jest porównywalny do snu na standardowej piance, przeprowadziliśmy testy w centrum snu „Le Molinette” w Turynie we Włoszech. Zdrowych ochotników badano za pomocą laboratoryjnej polisomnografii wideo (PSG) w podwójnie ślepym teście, w którym losowo naprzemiennie nocowali na standardowym materacu piankowym, aby spać na tym samym materacu piankowym wzmocnionym dodatkiem Technogel®.

Deformacja 3D

W przeciwieństwie do pianki Technogel odkształca się we wszystkich kierunkach (góra / dół, prawo / lewo itp.), Dostosowując się do struktury fizycznej i równomiernie rozkładając nacisk na całą powierzchnię styku. To znacznie zmniejsza szczyty ciśnienia, powodując poprawę ciśnienia krwi. Testy wewnętrzne wykazały różnicę w rozkładzie nacisków między standardowym materacem piankowym a materacem wykonanym z warstwy Technogel na tej samej standardowej piance. Zobaczyć to uwierzyć!

Lokalizacja

  • Technogel Germany GmbH – zakład produkcyjny w Niemczech specjalizuje się w produkcji wyrobów dla przemysłu meblarskiego, wyrobów medycznych, obuwia i towarów konsumpcyjnych.
  • Technogel Italia Srl – zakład produkcyjny we Włoszech specjalizuje się w produkcji materacy, poduszek i produktów ułatwiających codzienne życie.
  • Technogel US, Inc – biuro sprzedaży z siedzibą w Stanach Zjednoczonych prowadzi wszystkie projekty dla Ameryki Północnej, Kanady i Ameryki Południowej.