Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Kategoria

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Tempur

Materace TEMPUR® zapewniają m.in. precyzyjne dopasowanie do ciała, w celu zapewnienia indywidualnego komfortu, redukcję nacisku, a w rezultacie mniej ,,przewracania się z boku na bok”, brak przenoszenia drgań, co pozwala na niezakłócony sen dwóch osób oraz trwałość potwierdzoną długoletnią gwarancją

 
 

Wyświetlanie 1–12 z 22 wynikówMaterace TEMPUR® – cenione na całym świecie

TEMPUR® to firma zajmująca się produkcją materacy oraz innych artykułów stanowiących wyposażenie sypialni. Jest uznawana za jednego z liderów w obszarze zdrowego snu oraz nowoczesnych technologii. Firma ta od 1991 roku tworzy komfortowe materace, wykorzystując innowacyjny materiał TEMPUR®. Jest on produkowany wyłącznie w Danii oraz Stanach Zjednoczonych.

Materace do spania TEMPUR® – dlaczego warto?

Jakość to dla marki TEMPUR® priorytet. Firma produkuje materace z lepkosprężystego materiału, który pierwotnie był przeznaczony dla NASA. Posiada doskonałe właściwości, polegające na dostosowaniu się do kształtu ciała, rozłożeniu nacisku oraz reakcji na ciepło. Materace tej firmy umożliwiają przyjęcie naturalnej pozycji, bezpiecznej i komfortowej dla kręgosłupa i stawów.

Unikalny materiał minimalizuje nacisk w ważnych partiach ciała, a także obniża wysiłek mięśni oraz układu krwionośnego. Materac tej firmy umożliwi Ci osiągnięcie w pełni komfortowego snu. W tej kategorii znajdziesz przeróżne materace firmy TEMPUR®, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią dla siebie propozycję.

Co charakteryzuje materace Tempur?

materace tempur parametry

 

Tempur Hybrid

 

kolekcja materacy hybrid tempur

Idealne podparcie, szybkość reakcji. TEMPUR Hybrid łączy w sobie zaawansowany materiał TEMPUR oraz czułe mikro sprężyny Precision™. Odczuj niesamowity komfort, podczas gdy materac idealnie dostosuje się do Twojego ciała, a niezależne od siebie sprężyny podeprą i zareagują na Twój ruch. –  Hybrid Luxe 30 cm wysokości –  Hybrid Elite 25 cm wysokości

Tempur Original

Idealne podparcie, wyjątkowa redukcja nacisku. Nasze klasyczne, dopasowujące się do kształtu ciała materace, podpierają i redukują nacisk. Materace w tej kolekcji wykorzystują oryginalny materiał, przełomową technologię pochodzącą z NASA.
elite original parametry kolekcji

– Tempur Original Supreme 21 cm
– Tempur Original Elite 25 cm
– Tempur Original Luxe Colltouch 30 cm

Tempur Cloud

Idealne podparcie, przyjemna miękkość. Harmonijne połączenie przyjemnej miękkości i stabilnego podparcia. Materace TEMPUR® Cloud wykorzystują w górnej części materiał TEMPUR® Extra Soft, który przyjemnie Cię otula, podczas gdy warstwy materiału TEMPUR® poniżej odpowiadają za dopasowane podparcie ciała.
materace z kolekcji tempur cloud specyfikacja

– Cloud Supreme 21 cm
– Cloud Elite 25 cm
– Cloud Luxe Colltouch 30 cm

Tempur Sensation

Idealne podparcie, łatwość poruszania się. Materace z kolekcji TEMPUR Sensation pozwalają cieszyć się elastycznością zbliżoną do tradycyjnego materaca sprężynowego połączoną z wyjątkowym podparciem, jakie daje tylko TEMPUR. Zastosowany materiał Dynamic Support ułatwia poruszanie się, podczas gdy materiał TEMPUR delikatnie dopasowuje się do kształtu Twojego ciała.

Kolekcja sensation tempur specyfikacja

– Tempur Sensation Supreme 21 cm
– Tempur Sensation Elite 25 cm
– Tempur Sensation Luxe Colltouch 30 cm

Materace TEMPUR® – wieloletnie doświadczenie i stosowna wiedza

Historia firmy TEMPUR® rozpoczyna się już na początku lat 70-tych. To właśnie w tym okresie NASA opracowała materiał zdolny absorbować nacisk. Grupa naukowców podjęła dalsze prace nad tym wynalazkiem, aby poszerzyć jego zastosowanie. Materac wykonany z tego materiału został oficjalnie zaprezentowany w 1991 roku. To m.in. dzięki niemu wyznaczono nowy kierunek w obszarze zdrowego snu.

Marka TEMPUR® od początku swojej działalności stawia na nieustanny rozwój. Dokłada wszelkich starań, by zaspokoić nawet najwyżej postawione oczekiwania ze strony konsumentów. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę z zakresu prawidłowego snu. Materace firmy TEMPUR® cieszą się obecnie ogromnym zainteresowaniem na rynku i nie ma w tym nic dziwnego! Jeśli masz jakieś pytania dot. produktów znajdujących się w tej kategorii, zapraszamy do kontaktu. Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.

Może zainteresować Cię również:
Aktualne promocje Tempur