Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Tempur 100x200

Materace TEMPUR®, dostępne w wielu wariantach, stworzono z myślą o zapewnieniu doskonałego komfortu snu oraz wsparcia dla ciała. Modele w rozmiarze 100×200 to produkty idealne do pojedynczego łóżka, dla osoby o bardzo dużych wymaganiach dotyczących jakości snu. Dzięki użyciu opatentowanych unikalnych materiałów, każdy materac TEMPUR® 100×200 perfekcyjnie dopasowuje się do ciała, pozwalając zapomnieć o bólach kręgosłupa, porannej sztywności stawów czy napięciowych bólach głowy.

Chcesz spać spokojnie i wstać pełen energii? Materac TEMPUR® 100×200 to wybór, którego nie będziesz żałował przez długie lata.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wynikówMaterac 100×200 z dziesięcioletnią gwarancją? Tylko TEMPUR®

Dobierz stopień twardości oraz wysokość materaca do swoich potrzeb zdrowotnych oraz upodobań. Technologie TEMPUR®, oparte na najnowszych badaniach i innowacyjnych rozwiązaniach, sprawiają, że produkty sygnowane logo marki są wyjątkowo trwałe i odporne na deformacje.

Dziesięcioletnia gwarancja producenta daje Ci pewność, że materac TEMPUR® 100×200 nie ulegnie przez ten czas odkształceniu. Sprawdź nasze promocje oraz ofertę regularną, aby wybrać najlepszy model, który zapewni Ci doskonały wypoczynek, radykalnie modyfikując Twoją definicję efektywnego snu.

Materac TEMPUR® 100×200 – niezrównany komfort snu

Każdy materac TEMPUR® 100×200 zaopatrzony jest w pokrowiec QuickRefresh, który pomaga utrzymać go w idealnej czystości. Pokrowiec można łatwo zdjąć i uprać w temperaturze do 60°. Materac TEMPUR® oraz pokrowiec QuickRefresh współpracują w celu uzyskania przez użytkownika maksymalnego komfortu snu.

Nowoczesne technologie, najwyższa staranność wykonania, duża dbałość o detale i estetykę sprawiają, że materace TEMPUR® 100×200 polecamy osobom, które w kwestii jakości swojego snu nie idą na żadne kompromisy. Sprawdź, który model wyróżnia się oczekiwanymi przez Ciebie cechami i ceną. Skorzystaj z naszych wskazówek, aby cieszyć się zdrowym, spokojnym i efektywnym snem na materacu dostosowanym do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zobacz pozostałe rozmiary materacy TEMPUR®: