Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Tempur 120x200

Chcesz wreszcie spokojnie przespać całą noc i obudzić się bez bólu kręgosłupa, głowy czy sztywności stawów? Rozwiązaniem jest zakup materaca, który perfekcyjnie dopasuje się do potrzeb Twojego ciała, zapewniając optymalne podparcie i odprowadzając nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu. 

Materace TEMPUR® od lat trzymają najwyższe standardy, a w swojej najnowszej odsłonie, dzięki użyciu materiału TEMPUR® Advanced, który redukuje nacisk nawet o 20% więcej niż w starszej wersji, gwarantują jeszcze głębszy sen i jeszcze lepsze samopoczucie po przebudzeniu. 

Wyświetlanie 1–12 z 19 wynikówJednoosobowy materac TEMPUR® 120×200

Materac w rozmiarze 120×200 doskonale nadaje się do pojedynczego łóżka. Bez względu na to, czy wybierzesz model niższy (21 cm) czy wyższy (30 cm), każdy materac, w którym zastosowano materiały TEMPUR® Advanced, Dynamic Support oraz technologię DuraBase, wspomaga osiągnięcie spokojnego, głęboko relaksującego snu. 

Wybierz mądrze, inwestując w swoje zdrowie i sen. Porównaj ceny i opinie, aby znaleźć materac idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i pamiętaj, że ostateczną decyzję zawsze należy podjąć, kierując się wyłącznie potrzebami Twojego ciała: zadbaj o swój układ ruchu, weź pod uwagę pozycję, w której śpisz najczęściej.

Materac TEMPUR® 120×200 — sprawdź nasze rekomendacje, aby wybrać najlepszy model

Zarówno w ofercie regularnej jak i na czasowych promocjach oferujemy materace TEMPUR® 120×200, które odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nie eksperymentuj. Jeśli zależy Ci na zakupie materaca, który umożliwi spokojny sen, ponieważ zaprojektowano go z materiałów, dzięki którym niezależnie od jego wzrostu, wagi czy postury ciała jest ono objęte odpowiednim podparciem, zdecyduj się na TEMPUR®.

Redukcja punktów nacisku, zdolność do szybkiego powrotu do pierwotnego kształtu, możliwość uzyskania komfortu termicznego podczas snu — to zalety, które sprawiają, że materace TEMPUR® 120×200 należą do najczęściej wybieranych w swoim segmencie.

Zobacz pozostałe rozmiary materacy TEMPUR®: