Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Tempur 140x200

Rekomendowanie marki TEMPUR® jest zbyteczne. Przez lata obecności na polskim rynku stała się ona synonimem najwyższej jakości, unikatowych rozwiązań technologicznych na skalę światową oraz wyjątkowej dbałości o komfort klientów. Jeżeli potrzebujesz naprawdę dobrej jakości materaca, poszukiwanie rozpocznij od materacy TEMPUR®. Możliwe, że będą to pierwsze i… jedyne materace, które przetestujesz. Ich jakość i funkcjonalność na pewno Cię zaskoczy.

Materac TEMPUR® 140×200 idealnie sprawdzi się zarówno w łóżku młodzieżowym, jak i w sypialni osoby dorosłej.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wynikówTEMPUR® – każdy materac to klasa sama w sobie

Każdy oferowany w naszym sklepie materac TEMPUR® to klasa sama w sobie. Zastosowane do produkcji materiały — TEMPUR® Advanced, Dynamic Support, TEMPUR® DuraBase — tworzą razem nową jakość, która daje maksymalny komfort snu. Nowoczesna odsłona materaca TEMPUR® 140×200 pozwala uzyskać jeszcze większe odczucie wygody i podparcia, niż w modelach tradycyjnych. Pozwala też łatwiej poruszać się na materacu i gwarantuje jego szybszy powrót do swojego pierwotnego kształtu. 

Masz już doświadczenia z materacami TEMPUR® i trudno Ci uwierzyć, że można je było udoskonalić jeszcze bardziej? TEMPUR® nie ustaje w poszukiwaniu rewolucyjnych rozwiązań, aby każda kolejna generacja materacy dawała użytkownikom jeszcze więcej satysfakcji.

Materac TEMPUR® 140×200 — jakość wart swojej ceny

Materace TEMPUR® to jakość wart swojej ceny. Jakość dodatkowo chroniona pokrowcem QuickRefresh, który można zdjąć i uprać. Wykorzystana w nim innowacyjna technologia SmartCool pomaga odprowadzić nadmiar ciepła dla zapewnienia komfortu podczas snu.

Decydując się na zakup materaca TEMPUR® 140×200 gwarantujesz sobie zdrowy, spokojny, efektywny sen oraz poranki wolne od bólów kręgosłupa, napięciowych bólów głowy i sztywności stawów. Wybierz materac TEMPUR® i ciesz się dziesięcioletnią gwarancją producenta — gwarancją odprężającego i zdrowego wypoczynku, dzięki któremu każdego ranka wstaniesz pełen energii i gotowy na nowe wyzwania.

Zobacz pozostałe rozmiary materacy TEMPUR®: