Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Tempur 160x200

Materace TEMPUR® cieszą się zasłużonym uznaniem klientów. Jeśli testowałeś już wiele materacy i wciąż nie trafiłeś na model, który spełniałby wszystkie twoje oczekiwania, sprawdź ofertę marki TEMPUR® w naszym sklepie. Marka słynie z nowatorskich rozwiązań technologicznych oraz patentów, które zrewolucjonizowały nasz sposób rozumienia terminu “efektywny sen”.

Wyśpij się tak, jak jeszcze nigdy Ci się nie udało! Nawet jeśli dzielisz z kimś łóżko, materac TEMPUR® 160×200 jest wystarczająco duży, żeby każdy z was znalazł komfortową pozycję do nocnego wypoczynku, a użycie pianek z pamięcią kształtu ciała gwarantuje, że różnice we wzroście, wadze i posturze stracą na znaczeniu.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wynikówOpinie o materacach TEMPUR® 

Nie zdarza się, aby materace TEMPUR® wracały do nas w ramach reklamacji. To zasługa dziesięcioletniej gwarancji producenta: TEMPUR® tworzy swoje materace z materiałów tak wysokiej jakości, że przez ten czas ich struktura oraz walory użytkowe nie ulegają zmianom.

Jednoznacznie dobre opinie o materacach TEMPUR®, produktach wyjątkowo komfortowych, trwałych i odpornych na deformacje, a także łatwych w utrzymaniu w czystości oraz w konserwacji, skłaniają nas do ciągłego poszerzania asortymentu.

Szukasz materaca, na którym dobrze wyśpią się dwie osoby o różnych potrzebach? A może chcesz mieć po prostu duże łóżko tylko dla siebie? Materac TEMPUR® 160×200 to optymalny wybór.

Materac TEMPUR® 160×200 — wybierz model odpowiadający Twoim potrzebom

Dopasuj materac do swoich potrzeb, pamiętając, że specjalnością marki TEMPUR® jest pianka termoelastyczna, która charakteryzuje się tzw. pamięcią kształtu ciała. Znajdź model o odpowiadającej Ci wysokości oraz twardości. Wypełnienie materaca — materiały: TEMPUR® Advanced, TEMPUR® Adapt oraz TEMPUR® DuraBase — zagwarantuje Ci maksymalne dopasowanie do wagi, wzrostu, postury oraz pozycji, w której śpisz najchętniej.

Nigdy więcej nie rezygnuj ze swoich potrzeb w kwestii snu! Śpij we własnym domu jak w pięciogwiazdkowym hotelu, nie rujnując swojego budżetu.

Zobacz pozostałe rozmiary materacy TEMPUR®: