Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Tempur 180x200

Szukasz materaca, który zapewni Ci nie tylko komfortowy sen, ale także wpłynie pozytywnie na Twoje zdrowie i samopoczucie? Materace TEMPUR® to klasa sama w sobie. Wykorzystanie ultranowoczesnych materiałów, najwyższa staranność wykonania, dbałość o estetykę oraz dodatkowe zabezpieczenie w postaci pokrowca to gwarancja, że nareszcie zapadniesz w głęboki relaksujący sen i wstaniesz pełny energii, bez bólu kręgosłupa.

Wybierz mądrze, inwestując w swoje zdrowie i najwyższą jakość snu, która jest jednym z jego gwarantów. Odpowiedni stopień twardości oraz wysokość materaca sprawią, że na modelu o rozmiarach 180×200 komfortowo wyśpią się dwie osoby nawet o zupełnie różnych upodobaniach co do pozycji snu.

Wyświetlanie 1–12 z 19 wynikówMaterac 180×200 TEMPUR®  – niepodważalne zalety

Materac TEMPUR® 180×200 to:

  • zaawansowane technologicznie materiały — sprawdź, które pianki TEMPUR® zastosowano w interesującym Cię modelu i porównaj go z innymi,
  • pokrowiec QuickRefresh gwarantujący higieniczną czystość każdego materaca, zapewniający jego ochronę przed drobnymi uszkodzeniami oraz zwiększający trwałość,
  • technologia SmartCool zapewniająca pochłanianie przez pokrowiec nadmiaru ciepła i gwarantująca uczucie świeżości.

TEMPUR® materac 180×200 idealny do podwójnego łóżka

Dzięki zastosowaniu pianek z pamięcią kształtu ciała, materace TEMPUR® 180×200 polecane są do łóżek, w których śpią dwie osoby o różnym wzroście, znaczącej dysproporcji w wadze i odmiennej posturze. Jeśli dodatkowo każda z nich preferuje inną pozycję do snu, komfort zapewni im wyłącznie materac zaprojektowany z materiałów: TEMPUR® Advanced, TEMPUR® Adapt oraz TEMPUR® DuraBase. Kompozycja ta pozwala na maksymalne dopasowanie materaca do kształtu ciała i redukcję nacisków, a sprężyste podparcie kręgosłupa, pozwalające materacowi na szybkie powroty do pierwotnego kształtu, znacząco zwiększa swobodę ruchu w trakcie snu. 

Marka TEMPUR® od lat zdobywa zaufanie klientów na całym świecie. Ty także możesz jej zaufać bez obaw! Dołącz do grona zadowolonych klientów i poczuj różnicę już dzisiaj!

Zobacz pozostałe rozmiary materacy TEMPUR®: