Ponad 10 lat doświadczenia
Zawsze darmowa dostawa

Filtruj oferty:

Marka

Rozmiar łóżka

Rozmiar materaca

  • Pokaż więcej

Preferowana twardość

Wysokość materaca

Rozmiar poduszki

Typ poduszki

Typ poszycia

Typ wypełnienia

Typ cieplny

Rozmiar kołdry

Rozmiar stelaża

Wysokość stelaża

Kolor

Możliwe modyfikacje

antyalergiczny

wyrób medyczny

uchwyt transportowy

dwustronny

suwak

z pojemnikiem

  

Materace Tempur 200x200

Marka TEMPUR® nie wymaga dodatkowych rekomendacji, ponieważ od wielu dziesięcioleci słynie z opracowywania ultranowoczesnych materiałów. Te powstałe z myślą o skafandrach astronautów, przez lata były udoskonalone a następnie znalazły zastosowanie w produkcji komfortowych, wyjątkowo trwałych i odpornych na odkształcenia ogólnodostępnych materacy.

Jeśli szukasz materaca 200×200, modelu, który przeznaczony jest do podwójnego łóżka dla dwóch osób o odmiennych potrzebach, materac stworzony w technologii TEMPUR® jest najlepszym wyborem.

Wyświetlanie 1–12 z 20 wynikówWybierz najlepszy materac TEMPUR® 200×200

Tym, co wyróżnia materac TEMPUR® 200×200 jest opatentowana unikalna pianka, która doskonale dopasowuje się do kształtu Twojego ciała, zapewniając optymalne podparcie kręgosłupa, bez względu na pozycję, w której śpisz. Dzięki temu masz pewność, że zawsze jesteś ułożony anatomicznie, co minimalizuje ryzyko bólu pleców i głowy.

Wybierając materac TEMPUR® 200×200 sięgasz po produkt, zaprojektowany z aż trzech wariantów pianki:

  • EMPUR® Advanced,
  • TEMPUR® Adapt,
  • TEMPUR® DuraBase.

Ich synergiczne działanie gwarantuje efektywny, zdrowy i spokojny sen nawet wówczas, gdy z materaca korzystają dwie osoby bardzo zróżnicowane wagowo oraz o całkowicie odmiennych preferencjach co do pozycji snu.

 

Materac TEMPUR® 200×200 – cena i jakość idą w parze

Zakup materaca TEMPUR® 200×200 to inwestycja na długie lata. Gwarantujemy, że przez cały okres użytkowania będziesz cieszyć się niezmienionym komfortem i wsparciem dla kręgosłupa. Dodatkowe walory użytkowe materac TEMPUR® 200×200 zawdzięcza pokrowcowi QuickRefresh. Jest on łatwy w zdejmowaniu, można go prać w temperaturze 60°, a wykonanie z wysokiej jakości materiałów to gwarancja, że zapewnia ochronę materaca przed drobnymi uszkodzeniami oraz zwiększa jego trwałość.

Cena i jakość materacy TEMPUR® zawsze idą ze sobą w parze, a firma nie ustaje w poszukiwaniu kolejnych rozwiązań technologicznych, dzięki którym jakość i wyjątkowy design łączą się w każdym materacu, gwarantując najwyższy komfortu snu.

Zobacz pozostałe rozmiary materacy TEMPUR®: